trečiadienis, liepos 6 d.
Romantiškos A. Lavigne ir Mod Sun sužadėtuvių akimirkos: lemtingą klausimą uždavė Paryžiuje
Alfa.lt
Scanpix
Mod Sun ir Avril Lavigne

Avril Lavigne susižadėjo su Mod Sunu po kiek daugiau nei vienų metų šiltos draugystės, skelbia Pagesix.

„Oui! Je t’aime pour toujours. Dimanche. 27. Mars. 2022 m.“, – 37 metų A. Lavigne parašė prie poros nuotraukų Paryžiuje per sužadėtuves, kurios išvertus iš prancūzų į lietuvių kalbą reiškia: „Taip! Myliu tave amžinai. 2022 m. kovo 27 d., sekmadienis.“

„Myliu tave labai! Forever n ever my angel“ – jos įrašą komentavo Mod Sunas. 35 metų vyras savo būsimai žmonai dar skyrė eilėraštį savo paskyroje.

„Tą dieną, kai susitikome, žinojau, kad tu esi vienintelė. Kartu amžinai, kol baigsis mūsų dienos. Sapnavau, kai pasipiršau Paryžiuje. Išsitraukiau žiedą + paprašiau jį nešioti. Kai žiūrėjau tau į akis, priklaupiau ant vieno kelio. Tu per graži, kad mano žodžiai tai apibūdintų. Sugriebiau tavo ranką + paskutinį kartą įkvėpiau... Aš pasakiau: „ar tekėsi už manęs?“ + ji atsakė „taip“, – skelbė dainininkas.

„Aš tave myliu, Avril“, – pridūrė jis.

Mod Sunas anksčiau draugavo su Bella Thorne ir Tana Mongeau, o A. Lavigne 2006–2010 m. buvo ištekėjusi už grupės „Sum 41“ dainininko Derycko Whibley. Netrukus po jų skyrybų ji dvejus metus draugavo su Brody Jenneriu, o vėliau ištekėjo už „Nickelback“ dainininko Chado Kroegerio. 2013 m. santykiai taip pat baigėsi skyrybomis.

Žinia apie Mod Suno ir Lavigne santykius pasklido, kai 2021 m. vasario mėn. reperis buvo pastebėtas su tatuiruote „Avril“ ant kaklo netrukus po to, kai išleido jų bendrą dainą „Flames“.

2022 04 08 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt