antradienis, spalio 19 d.
Rugsėjo 1-osios išvakarėse R. Mikelkevičiūtė pasidalijo užklupusiais sunkumais: jaučiu didelį spaudimą
Alfa.lt
Organizatoriai
Rūta Mikelkevičiūtė

TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė Rugsėjo 1-osios išvakarėse pasidalijo sunkumais, kuriuos neretai išgyvena kiekvieni tėvai. Žinoma moteris pasakojo, kad ši šventė jos sūnui ypatinga – jis išleidžiamas į mokyklą, tad pasiruošimas yra labai svarbus. R. Mikelkevičiūtė kalbėjo ne tik apie parduotuvėse pakilusias kainas, bet ir lenktynes tėvų tarpe.

Mintimis apie pasiruošimą mokyklai ir iškilusius sunkumus R. Mikelkevičiūtė dalijosi feisbuke.

„Kaip jaučiatės ,būsimų nulinukų ir pirmokėlių mamos? Kardeliai nupirkti? Kava rytinė puodelyje tokio paties skonio? Ryt ir mes išleidžiame sūnų į mokyklą, tiesa, paruošiamą klasę, bet jokio skirtumo – į mokyklą, ne kokį „daržiuką su paskutine grupe“. Yra reikalų.

Kaip išprotėjusi vakar variau po parduotuves – vaikas taip styptelėjo, kad, nei kelnių, nei džemperio. Kaip čia į tą mokyklą su kelnėmis iki kulkšnių. Apie kainas kitą kartą, bet negaliu, gi, jau dabar susiturėti: kai pamačiau eilinį džemperį (ne vieną, nemanykit ir ne kažkokioje labai jau „och“ parduotuvėje) iš sintetikos už vid. 40-50 eurų 5-6 metų vaikui, nusikeikiau. Nauja kolekcija, mat. Gal jūs durni? Nuėjau į išpardavimą. Tyliu, nenoriu pradėti prasta nuotaika ryto. Šiandien važiuosime abu su Jonu pirkti kardelių – kardeliai yra „must have“ rugsėjo pirmą! Ir taip buvo visada. Tiesa, dar astros gali būti!

Klausykite, ar jūs jau dalyvaujate lenktynėse: pasakyk, ką moka tavo vaikas? Nežinau, ar čia man jose dalyvauti, bet kažkaip jaučiu didelį spaudimą.

Mano mažiukas skaičiuoja iki 100, sudeda ir atima laisvai. Senelis jau moko daugybos. Laisvai kalba 3 kalbomis, bet galvoju, kad reikia mokytis dar kinų. Žinai, gi, situaciją? Dar mes leidžiam savo zuikį į baletą, karate, dailę ir teatro studiją – tikra dama turi būti išauklėta ir žinoti tai, kas privaloma išsilavinusiam žmogui. Apsisaugoti taip pat, vyrai gi lepšiai. Vyras užrašė vakar į robotikos pamokėles, dar mažoka pagal amžių, bet žinai, be IT šiais laikais esi tiesiog žlugęs.

Mano ryto kavos skonis kažkodėl sugedo. O kur vaikystė ir valandos poilsiui – dar lieka laiko tam? Kaip jūs manote, ką turi mokėti ir ką moka jūsų vaikas prieš mokyklą?

Viskas. Varau dirbti, nes ima nervas“, – socialiniame tinkle skelbė R. Mikelkevičiūtė.

2021 09 01 13:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt