šeštadienis, vasario 27 d.
Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
tiesa.com
Pixabay.com
Zodiako ženklai

2019 m. rugsėjį bus daug įdomių įvykių. Jie skatins visus demonstruoti dvasios stiprybę ir susikoncentruoti į siekiamą tikslą. Aktyvumas rudens pradžioje bus svarbiausia sėkmės sąlyga, tačiau priimant svarbius sprendimus reikės gerai apsvarstyti ir nepasiduoti spontaniškam impulsui.

Viena vertus, dinamiškumas šį mėnesį duos teigiamų rezultatų – ir siekiant užsibrėžtų tikslų, ir reguliuojant asmeninius bei dalykinius santykius, ir gerinant finansinę padėtį. Kita vertus, persekios įkyrus troškimas pailsėti, pabūti vienumoje ir paanalizuoti įvykius. Tik maža tikimybė, kad aplinka ir situacija suteiks tokią galimybę. Veikiau priešingai: socialinis ratas išsiplės, o artimųjų poreikiai išaugs.

Pirmą rudens mėnesį likimas daug kam pateiks malonių staigmenų, susijusių su darbine ir finansine sfera. Meilės reikaluose rekomenduotina parodyti kilnumą ir įžvalgumą, kad išvengtumėte rimtų kivirčų. Geriau visai nekritikuokite artimųjų ir nekelkite jiems jokių pretenzijų.

Rugsėjo mėnesį rekomenduojama pasirūpinti sveikata. Ypač bus naudingas sportas gryname ore.

AVINAS (03 21–04 20)

2019 m. rudens pradžia bus palanki romantiškoms pažintims, nes Avino žavesiui ir patrauklumui bus sunku atsispirti. Jam verta gaudyti momentą. Vieniši šio ženklo atstovai gali užmegzti tarnybinį romaną. Jis bus trumpas, tačiau audringas ir nepamirštamas.

O tų, kurie gyvena santuokoje, laukia staigmena – mylimas žmogus labai stengsis ir darys viską, kad tik Avinas nenuobodžiautų. Pagerės santykiai su vyresniąja karta, kuri atleis už padarytas skriaudas.

Mėnesio pabaigoje Avinas daug mąstys ir suras atsakymus į jam rūpėjusius sudėtingus, gilius klausimus. Jis sulauks pripažinimo profesinėje srityje ir galės pradėti ruoštis naujoms pareigoms.

JAUTIS (04 21–05 20)

2019 m. rugsėjo mėnesį Jaučiui seksis. Ir net visose gyvenimo srityse. Jis gaus papildomų pinigų ir galės leistis į nedidelę kelionę, apie kurią seniai svajojo.

Poilsis ir nauji įspūdžiai teigiamai atsilieps šio ženklo asmeniniam gyvenimui. Vienišas Jautis užmegs romaną ar net kelis, o tai suteks jo gyvenimui naujų atspalvių, išgyvenimų, pagerins savivertę.

Susituokęs Jautis harmoningai leis laiką su savo antrąja puse ir net pajus tuos pačius jaudinančius jausmus kaip per pirmąjį susitikimą. Jam patartina atkreipti dėmesį į paauglių vaikų elgesį, nes pastarieji rezga kažkokius slaptus planus, kurie gali nepatikti tėvams.

Profesinėje srityje viskas klostysis puikiai: ir kolegos, ir vadovai vertins Jaučio sugebėjimus, rodys jam pagarbą.

Rudens pradžioje Jautis nesiskųs sveikata, tačiau reguliarių sporto užsiėmimų jam nereikėtų pamiršti.

DVYNIAI (05 21–06 21)

2019 m. rugsėjo mėnesį Dvyniai kurs daugybę planų, bet įgyvendins tik mažą jų dalį. Priežastis – nuolatinės abejonės dėl pradėto darbo naudos. Tiems, kurie organizuos naujus projektus, atsivers nauji horizontai, todėl Dvyniams patartina veikti ir nesukti galvos dėl pasekmių.

Rudens pradžioje vieniši šio ženklo atstovai gali pradėti meilės romaną su užsieniečiu, kuris galbūt taps emigracijos priežastimi.

Susituokę Dvyniai rugsėjį susimąstys apie šeimos pagausėjimą. Juk tai yra didžiausia jų svajonė.

Rudens pradžioje Dvyniams reikėtų atidžiai stebėti savo sveikatą. Bus didelė komplikacijų po paprasto peršalimo tikimybė. Svarbu stiprinti savo kūną, rytais daryti mankštą, bėgioti ar lankytis sporto salėje.

VĖŽYS (06 22–07 22)

2019 m. rugsėjis Vėžiui bus geras mėnuo. Daug jo planų bus įgyvendinti, o santykiai su artimaisiais taps darnūs.

Rudens pradžioje Vėžiui nepatartina sumažinti savo veiklos aktyvumo, nes net nedidelė pauzė gali neigiamai atsiliepti galutiniam rezultatui. Todėl šiuo metu nerekomenduojama planuoti atostogų, nes vis tiek nepavyks ramiai pailsėti. Nuolatiniai skambučiai, pranešimai ir ilgi pokalbiai trukdys ilsėtis.

Rugsėjo mėnesį Vėžiui būtinai reikėtų planuoti artimiausio laikotarpio biudžetą, kitaip jis išleis gerokai per daug, o tada teks lįsti į skolas.

Meilės srityje Vėžiui iš pradžių nesiseks, bet vėliau vienišiems šio ženklo atstovams atsiras perspektyva sutikti savo žmogų, o susituokusiems – pagyvinti santykius ir sulaukti romantiško meilės patvirtinimo.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtui 2019 m. rugsėjis bus romantikos ir santykių atgaivinimo metas. Jo jaukia malonios intymaus pobūdžio staigmenos, įdomios pažintys, todėl liūdėti neteks.

Vienišas Liūtas turi šansą sutikti savo antrąją pusę. Svarbiausia jam atidžiai pasižvalgyti po savo artimiausią aplinką. Šeimą turinčiam šio ženklo atstovui meilė nerūpės, jis bus užsiėmęs savo lizdo sukimu ar gerinimu, užsiims remontu, keis interjerą, važinės po statybinių prekių ir baldų parduotuves. Bendri rūpesčiai suartins šeimos narius, todėl santykiai taps tvirtesni ir darnesni.

Darbe galimi smulkūs nemalonumai dėl kolegų skleidžiamų apkalbų, bet ši apmaudi problema bus greitai išspręsta.

Pirmąjį rudens mėnesį Liūto sveikatai niekas negresia, išskyrus nuovargį ir jėgų sumažėjimą, tačiau poilsis ir visavertis miegas padės greitai atgauti energiją ir žvalumą.

MERGELĖ (08 24–09 23)

2019 m. rugsėjį Mergelę apims nesuprantamas ilgesys. Kad atkurtų emocinę pusiausvyrą, jai reikės užsiversti sunkiu darbu. Be to, didelis užimtumas ne tik išgelbės ją nuo rudens depresijos, bet ir garantuos karjeros poslinkius.

Asmeniniame Mergelės gyvenime viskas klostysis puikiai. Vienišiems šio ženklo atstovams, svajojantiems apie meilės romaną, tokia galimybė pasitaikys. Jiems net nereikės dėl to išeiti iš darbo ar namų – kolega iš gretimo skyriaus ar laiptinės kaimynas seniai ima tankiau kvėpuoti, kai atsitiktinai susitinka.

Šeimą turinčiai Mergelei rekomenduojama stengtis daugiau laiko praleisti su vaikais. Tai bus naudinga ne tik jos pakrikusiems nervams, bet ir santykiams su antrąja puse. Partnerystėje atsiras daugiau švelnumo ir supratingumo.

Pirmąjį rudens mėnesį Mergelė gali turėti sveikatos problemų. Dėl oro permainų galimi galvos ir ausų skausmai.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

2019 m. rugsėjo mėnesį Svarstyklėms iškils dilema. Reikės pasirinkti senus draugus arba mylimą žmogų. Dėl to su pastaruoju kils konfliktas. Šio konflikto bus galima išvengti pasikvietus antrąją pusę į draugų susitikimą. Iš draugų Svarstyklės sužinos labai vertingos informacijos, kuri anksčiau joms buvo neprieinama. Ji duos stimulą gyvenimo pokyčiams į gera.

Šeimą turintiems šio ženklo atstovams kils problemų dėl vaikų, kurių elgesys kasdien vis blogės. Dabar svarbu bus nekonfliktuoti ir neskelbti naujų draudimų, verčiau parodyti dėmesį ir kantrybę. Pasistengus įsijausti ir suprasti vaikus, santykiai pamažu pagerės.

Pirmasis rudens mėnuo Svarstyklėms bus palankus susitikimams su įtakingais asmenimis neformalioje aplinkoje. Taip jos galės pasiekti geresnius rezultatus nei per derybas kabinetuose.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Visą rugsėjį Skorpionui teks rūpintis vaikais, padėti jiems įsitraukti į mokymo procesą po atostogų. Darbe jis taip pat turės rūpesčių, nes rudens pradžioje teks pradėti naują, perspektyvų projektą, todėl jo imtis reikės labai atsakingai ir profesionaliai. O Skorpionas sugeba dirbti rimtai, už tai jis bus vienaip ar kitaip paskatintas, galbūt gaus premiją ar priedą prie atlyginimo.

Asmeniniame vienišo Skorpiono gyvenime gali prasidėti tarnybinis romanas, kuris turės šansų peraugti į santuoką, o šeimą sukūrę šio ženklo atstovai jaus tam tikrą nepasitenkinimą santykiais su mylimuoju, bet po kurio laiko apmaudas nuslūgs, pora susitaikys, įsivyraus taika ir pasitikėjimas.

Rugsėjo mėnesį Skorpionui (ypač vyrams) patartina peržiūrėti savo mitybos racioną, atsisakyti pernelyg riebaus, kepto maisto ir užsiimti sportu.

ŠAULYS (11 23–12 21)

2019 m. rugsėjis Šauliui bus labai intensyvus mėnuo. Jam teks daug bendrauti su žmonėmis. Tai jam išeis į naudą, jis pasieks gerų rezultatų ir profesinėje srityje, ir asmeniniame gyvenime. Įgimtas komunikabilumas, bendravimo lankstumas padės jam užmegzti ryšius su aukštą socialinę padėtį užimančiais asmenimis, todėl atsiras įtakingų rėmėjų jo verslui.

Šio ženklo laukia daug romantiškų susitikimų ir pažinčių, tačiau vienišiems patartina būti labai atsargiems pasirenkant partnerį, kitaip jie gali tapti meilės trikampio dalimi.

Šeimą turinčiam Šauliui patartina stengtis valdytis ir kontroliuoti savo emocijas, nes antroji pusė bus sudirgusi ir linkusi sukelti grandiozinį skandalą.

Pirmą rudens mėnesį Šauliui patartina nusistatyti reguliarų mitybos režimą. Naktipiečiai gali sukelti rimtų širdies, kraujagyslių ar virškinimo sistemos ligų.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

2019 m. rugsėjo mėnesį Ožiaragiui bus sunku atsispirti pagundai ir neišleisti visų santaupų brangiam pirkiniui. Toks jo poelgis nustebins ne tik aplinkinius, pažįstančius jį kaip taupų ir viską gerai apskaičiuojantį asmenį, bet ir jį patį.

Vis dėlto brangus pirkinys suteiks Ožiaragiui tiek daug teigiamų emocijų, kad jam kils idėjų ir planų, kaip užsidirbti daugiau pinigų. Didelė tikimybė, kad jis ryšis pradėti savo verslą, kuris ateityje duos stabilias pajamas, bet atims daug laiko, kas neigiamai atsilieps santykiams su artimaisiais.

Beje, rugsėjo mėnesį šio ženklo asmeniniame fronte numatomos rimtos permainos į gerąją pusę. Naujas šeimos narys sutaikys susipykusius giminaičius ir atneš taiką bei supratimą. Sunkumų Ožiaragiui kils tik bendraujant su draugais, kuriems bus sunku suprasti ir priimti faktą, kad jis vis labiau nuo jų tolsta. Barniai su jais bus neišvengiami.

VANDENIS (01 21–02 19)

2019 m. rugsėjį Vandenio laukia sėkmė visose gyvenimo sferose, išskyrus karjerą. Darbe jis nusivils kolegomis, kurie nestos jo ginti nuo vadovų puolimų, kai to prireiks.

Šio ženklo atstovams pirmiausia reikia pasistengti neįsižeisti dėl bendradarbių elgesio, susimąstyti. Veikiausiai jie turi tam priežasčių.

Asmeniniame fronte viskas klostysis puikiai. Jeigu Vandenis parodys atkaklumą, jam simpatiškas žmogus atsakys švelniais jausmais.

Šeimą turinčiam Vandeniui patartina pasistengti daugiau laiko praleisti su antrąja puse dviese arba artimųjų rate. Bendros išvykos, pasivaikščiojimai, susitikimai po darbo, vakarienės, apsipirkinėjimai sustiprins ryšius, suteiks daugiau meilės ir supratimo.

Finansinėje srityje taip pat viskas klostysis gerai, tačiau leisti pinigus neplanuotiems pirkiniams nepatartina.

Rugsėjo mėnesį Vandeniui reikėtų būti atidesniam vairuojant automobilį, nes kils grėsmė patekti į avariją.

ŽUVYS (02 20–03 20)

2019 m. rugsėjis Žuvims bus pirmiausia pergalių profesinėje srityje metas. Be to, joms pavyks puikiai pailsėti. Suderinti šiuos du dalykus jos sugebės dėl savo nepaprasto energingumo ir noro pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Laisvai dirbantiems ar savo verslą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams pirmąjį rudens mėnesį bus palanku plėsti savo verslą, steigti naujus filialus, didinti pelną.

Asmeniniame gyvenime Žuvų laukia teigiamos permainos. Dėl savo nepaprasto žavesio Žuvys per atsitiktinį susitikimą gali užkariauti žmogų, prie kurio nė nedrįsdavo prieiti, tačiau apie kurį dažnai galvodavo ir svajodavo.

Šeimą turinčios Žuvys suorganizuos savo antrajai pusei nepamirštamą pramogą ar iškylą. Romantiškai kartu praleistas savaitgalis pagyvins jų meilę ir išvaduos nuo įvairių smulkių nesutarimų.

Per atostogas pirmąjį rudens mėnesį Žuvims patartina atsisakyti rizikingų pramogų ir poilsio būdų, nes joms grės didelis traumų pavojus.

2019 08 27 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt