antradienis, liepos 7 d.
Rusija piktinasi politizuota „Eurovizija”
tiesa.com

Pasak oficialių Rusijos pareigūnų ir muzikos pramonės vadovų, šių metų Europos dainų konkurso „Eurovizija” laimėtojos sėkmę lėmė politika. Ukrainos laimėjimas konkurse buvo sutiktas itin piktai, - pranešė billboard.com.

Užsienio reikalų ministerijos darbuotoja paraiškė, kad kitais metais Rusijai norint laimėti konkursą derėtu sukurti „pro-Assadišką” dainą.

Šeštadienio naktį Stokholme Švedijoje Ukrainos atstovė Jamala laimėjo kasmetinį Europos dainų konkursą su daina „1944” po to, kai buvo suskaičiuoti žiūrovų ir žiuri balsai. Daina didikuota Jamalos močiutei, kuri buvo kilusi iš Krymo totorių ir visiems, patyrusiems Stalino inicijuotą masinį etninių totorių ištremimą Antrojo pasaulinio karo metu.

„Kitą kartą turėtume siųsti Sergėjų Shnurovą”, - savo „Twitterio” paskyroje rašė Rusijos vicepremjeras Dmitrijus Rogozinas, nurodydamas į populiarų roko grupės „Leningrad” vokalistą, kuris yra žinomas dėl savo aršių nacionalistinių pareiškimų. „Nesvarbu ar jis laimės, ar ne – žinutė iš Rusijos bus aiški”, - sarkastiškai pridėjo politikas.

Tuo tarpu Rusijos užsienio reikalų ministerijos spaudos ir informacijos departamento vadovė Maria Zakharova teigė, kad kitų metų šalies „Eurovizijos” daina turėtų būti aukštinanti Kremliaus sąjungininką Sirijos prezidentą Bashar al-Assadą.

2016 05 16 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt