trečiadienis, birželio 3 d.
„Ryanair” skrydžio metu – rasistinis išpuolis prieš senyvą moterį
tiesa.com

Internetinėje erdvėje žaibiškai plinta video, kuriame įamžinta, kaip vyresnio amžiaus vyras atsisako sėdėti prie juodaodės neįgalios moters ir liepia jai pasitraukti iš savo sėdynės.

Galiausiai „Ryanair” lėktuvo komandos narys pakeičia moters, kuri buvo užpulta vietą, tačiau baltaodį vyrą palieką sėdėti savojoje.

Davidas Lawrence’as nufilmano iš Barselonos į Londoną skridusiame lėktuve kilusį konfliktą, kurio metu baltaodis vyras užsipuolė ligotą juodaodę moterį.

Moters dukra puolė ginti savo senyvą motiną, tačiau vyras nesiliovė keikti moters ir sakė, kad „Jei aš jai pasakiau nešdintis iš šitos vietos, tai ji ir nešdinsis”.

Incidentas įvyko spalio 19 d. D. Lawrence’as įvykio video pasidalino asmeninėje „Facebook” paskyroje, kur video netrukus buvo peržiūrėtas beveik penkis milijonus kartų.

Vėliau D. Lawrence’as teigė įrašęs video, kad pasaulis pamatytų, jog tokie dalykai vis dar vyksta. Moters tinkamai neapgynė nei kiti keleiviai, nei „Ryanair” personalas.

Nukentėjusioji ponia Gayle sakė, kad kol kas kompanija su ja nesusisiekė. Tuo tarpu pati „Ryanair” teigė, kad informaciją perdavė Essexo policijai.

 

2018 10 22 13:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt