sekmadienis, balandžio 11 d.
Rytį Ciciną Turkijoje užklupo žemės drebėjimas
tiesa.com

Viename iš Turkijos kurortų poilsiaujantis Lietuvos estrados princu vadinamas Rytis Cicinas patyrė, ką reiškia žemės drebėjimas.

Antradienio naktį netoli Antalijos užfiksuotas 4,9 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas, o ryte pakartotinių požeminių smūgių stiprumas siekė jau 5,2 balo.

Būtent šiame regione šiuo metu atostogaujantis R. Cicinas, kuris tikino pajutęs sąlyginai nestiprų žemės drebėjimą – anksčiau jam to patirti neteko.

„Kadangi ilgai nemiegu, žiūrėjau filmą ir naktį pradėjo drebėti lova. Viskas vyko keletą sekundžių. Paskambinau šeimai ir pasakiau, kad gal ko nesupratau, kas čia įvyko. Žmona patikrino ir pasakė, kad iš tiesų buvo žemės drebėjimas. Epicentras buvo netoliese Antalijos. Aš atostogauju šiek tiek toliau, todėl ta banga yra kiek mažesne, bet, žinoma, geriau tokių dalykų visiškai nebūtų.

Ryte žemė dar kartą drebėjo. Gėrėme su kaimynais kavą terasoje ir patyrėme nestiprų žemės drebėjimą. Tik susižvalgėme ir šįkart pajuokavome, kad kai viskas įskaičiuota, turbūt ir žemės drebėjimas. Čia jis buvo nedidelis. Pas epicentras turbūt yra kažkur toliau, bet kaip pirmam kartui, tikrai pakanka“, – su naujienų portalu DELFI įspūdžiais dalijosi R. Cicinas.

Šaltinis: DELFI

2018 09 12 16:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt