penktadienis, birželio 5 d.
Rytų Londone - seksualinio pobūdžio incidentas
tiesa.com

Žiauraus užpuolimo rytų Londone metu, 40-metis vyras buvo sunkiai sumuštas metaliniu strypu ir filmuojant nusikaltėlių priverstas viešai atlikti lytinį aktą, - skelbia portalas standard.co.uk.

Policija praneša, kad brutuali ataka buvo įvykdyta vėlų vakarą priešais „East Ham” metro stotį. Auką sustabdę vyrai paprašė cigarečių, kurių jis neturėjo.

Staiga vyras pajuto kelis smūgius, buvo atimta jo kuprinė, asmens tapatybės ir banko kortelės ir sukrėstų liudininkų akyse jis buvo nuvilktas iki bankomato. Aukai nesugebėjus iš bankomato ištraukti pinigų, vėl pasipylė smūgiai. Tuomet jis buvo nutemptas į šalia esantį parką, kur filmuojant du vyrai aukai liepė su jais imituoti lytinį aktą.

Policija atvyko nusikaltėliams jau pasišalinus iš įvykio vietos.

„Tai buvo ypač žiauri ataka, kurios metu nusikaltėliai begėdiškai ignoravo liudininkus. Jų nesutrikdė net ir tai, kad viskas vyko viešoje vietoje”, - komentavo detektyvas Moniras Nainia.

„Laimei, tokio pobūdžio incidentai yra labai reti. Mes sutelkėme pajėgas kuo greičiau suimti įtariamuosius. Taip pat, siekiant palaikyti ramybę, rajone dirba papildomi patruliai”, - kalbėjo M. Nainia.

Vienas iš įtariamųjų dėvėjo juodą džemperį ir buvo susirišęs plaukus. Kitas buvo su išskirtiniais akiniais baltais rėmeliais. Liudininkai du nusikaltėlius apibūdino kaip tamsių plaukų dvidešimtmečius iš Viduržemio jūros regiono.

Policija prašo visų incidento liudininkų pagalbos. Susisiekti galite telefonu 020 8217 7451 arba anoniminiu telefonu 0800 555 111.

2015 02 19 16:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt