šeštadienis, gruodžio 4 d.
S. Albavičiūtė-Bandita papasakojo apie dukros sveikatą: prasidėjo sunkiausias etapas, kokį turėjome
Alfa.lt
Organizatoriai
Simona Albanavičiūtė-Bandita

Televizijos ir radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita atviravo apie dukrelės sveikatą. Žinoma moteris paaiškino, kodėl pirmagimei reikia nešioti gipsą.

Istorija, kuri vadinasi „ką iš tikrųjų slepia instagramo šypsenos?“ S. Albavičiūtė pasidalijo socialiniame tinkle.

„Visai neseniai gavau laišką iš vienos mamos, kuri rašė: „kai žiūriu tavo instagramą, atrodo viskas tik gerai, vaikutis ramus, o tu išsišiepusi važiuoji su riedučiais Palangoje stumdama vežimą. Negi tikrai pas jus nebūna juodų dienų?!“

Būna. Dar ir kaip.

Šiandien skaičiuojam 3 savaites, kai mažylės kojytės sugipsuotos. Kadangi tą pastebėjo akyliausi, nusprendžiau pasidalinti. Mažylei buvo nustatyta pėdučių deformacija Metatarsus Varus. Kurios paprasta akimi nebūtume ir pamatę. Atrodo paprastas apsilankymas pas ortopedą, o tau sako – reikia dėti gipsą.

Pasirodo, kad atlaikytų gipsas vaikiškus kojyčių mostus, net ir turint bėdą pedutėse, gipsuojamos visos kojytės, iki pat viršaus. Su šia mintimi sunku buvo susitaikyti, tačiau kai trečia gydytoja pasakė tą patį, supratom- gipsas bus.

Tuo metu mažylė jau intensyviai šypsojosi, puikiai miegojo ir buvo ką tik suradusi savo dienos ritmą. Bam. Gipsas. Susijaukė miegas, nuotaikos ir prasidėjo tikriausiai sunkiausias etapas, kokį turėjome. Pirmas gipsas buvo pakeistas po 5 dienų, antras dar po savaitės. Ką tai reiškia? Ir vėl šlapia ir šalta visą parą, kol išdžius. Todėl kad vaikas miegotų ir nejaustų diskomforto, pirmą parą vyksta nuolatinis džiovinimas. Fenas pritaisytas prie vežimo, šildytuvas sekioja visur iš paskos. Kai atrodo jau apsiprato, vėl reikia gipsą keisti (taip po truputį pėdutė vis atstatoma į reikiamą padėtį). Trijų mėnesių kūdykis jau nori vartytis ir tobulėja kas valandą, o čia iš kažkur atsiranda prie kojų pritaisyti kažkokie akmeniniai batai... todėl iš to nesupratimo ‘kodėl aš negaliu normaliai judėti, nes taaaaaip noriuuu!!’ – kelias dienas mažylė taip verkė, kad praverkė savo balsą, užkimo ir beveik ‘neprakalbėjo’...

Kur geriausiai būnasi šiomis savaitėmis? Tai aišku, kad ant rankų. Pirmom dienom atrodė nugarai ate, o rankų pirštų sąnariai susprogs. Bet ką – pasirodo kaip mažas vaikas gali adaptuotis prie sunkaus gipso ir praėjus kelioms dienoms beveik daryti salto su savo sugipsuotom kojom, taip ir suaugęs – tieisog priprasti.Kad mažylė turėtų kuo daugiau gerų emocijų ir pamirštų savo sunkias kojas, dienos metu žaidžiam nesibaigiantį žaidimą ‘Prajuokink mane’. Taip paverkdami pasijuokdami, paverkdami ir pasijuokdami, jau išbuvome 3 savaites! Žiūriu dabar į jas ir galvoju – kaip gerai, kad tik tokios bėdos.Todėl jei namuose užeina juodi debesys, jie būna pas visus. Bet jokie gipsai ar ašaros nesutrukdys mums būti laimingiems! Juk TAIP?“, – instagrame skelbė S. Albavičiūtė-Bandita.

Alfa.lt primena, kad S. Albavičiūtė-Bandita su mylimuoju Andrium Židkovu liepos 18 d. susilaukė pirmagimės.

Apie nėštumą Simona pranešė socialiniuose tinkluose. Balandžio mėnesį moteris pasidalijo nuotrauka, kuriose matyti išryškėjęs pilvukas.

„Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypač įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos, patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus. Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri, rodos, niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui. Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo išsvajotą mažylį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau.

Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko. Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“ – instagrame skelbė žinoma moteris.

2021 11 18 15:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt