ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
S. Gomez atsidūrė ligoninėje
tiesa.com

26 metų atlikėja Selena Gomez – vėl gydymo įstaigoje. Šį kartą žinoma dainininkė susirūpino savo psichologine sveikata. Portalas People.com skelbia, kad per pastarąsias dvi savaites S. Gomez ligoninėje buvo dukart, o to priežastis – sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis organizme. Žinoma, kad tai gali būti vienas iš inkstų persodinimo šalutinių poveikių.

Antrojo vizito ligoninėje metu S. Gomez patyrė panikos priepuolį. „Kelios savaitės jai buvo išties sunkios, o panikos priepuolis ligoninėje tik dar labiau pablogino situaciją. Selena suprato privalanti prašyti gydytojų pagalbos, kad šie padėtų jai išspręsti emocines problemas. Ją supa artimiausi šeimos nariai ir palaikantys draugai. Šiuo metu Selena jaučiasi geriau“, – atskleidė šaltinis.

Atlikėjai atliekama dialektinė elgesio terapija, padedanti pacientui aptikti, o po to ir pakeisti negatyvų mąstymą bei elgesio modelius.

Ši žinia pasirodė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai S. Gomez nusprendė trumpam pristabdyti naudojimąsi socialiniais tinklais. „Kad ir kaip būčiau dėkinga už balsą, kurį mums kiekvienam suteikia socialiniai tinklai, taip pat džiaugiuosi turinti galimybę šiek tiek nuo jų atsitraukti ir mėgautis gyvenimu“, – sakė ji.

Kiek daugiau nei prieš metus atlikėja šokiravo savo gerbėjus, kai pranešė, kad jai dėl lėtinės autoimuninės ligos – vilkligės – sukeltų komplikacijų buvo atlikta inksto persodinimo operacija. Mergina išreiškė dėkingumą inkstą paaukojusiai vienai geriausių savo draugių Franciai Raisai. Selena atskleidė, kad jaučiasi tarsi palaiminta, kad ją supa tokie geri žmonės.

„Ji padovanojo man neįkainojamą dovaną, pasiaukodama ir atiduodama man savo inkstą. Jaučiuosi ypač palaiminta. Labai tave myliu, sesute“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašė atlikėja.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 10 12 13:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt