šeštadienis, liepos 11 d.
S. Grafininos dingimo istorijoje įsižiebė viltis: ji – gyva?
tiesa.com

Jau keletą mėnesių Lietuva užgniaužusi kvapą laukia naujausių žinių apie dingusią šiaulietę, buvusią „Olialia pupytę“ Sandrą Grafininą. Kol kas vieninteliu įtariamuoju galimo nužudymo byloje vis dar laikomas jos sutuoktinis Nigelas Macaulay-Westas. Visgi šį savaitgalį artimieji pastebėjo keistą ženklą – prie tinklo prisijungusį Sandros telefoną.

„Tai nutiko vos prieš kelias dienas. Buvo prisijungta prie Sandros Grafininos mobiliojo telefono programėlės „Whats App“. Ši programėlė susieta su telefono sim kortele. Be jos ši programėlė tiesiog neveikia. Iki šiol prie jos nebuvo prisijungta. Bet dabar ji ėmė skleisti signalą. Jeigu tą padarė ne Sandra Grafinina, tada kas?“, – klausimus kelia S. Grafininos vyro Nigelo Westo advokatas Erikas Pavlovičius.

Nuo liepos pirmos be žinios dingusi S. Grafinina iki šiol nesusisiekė nei su artimaisiais, nei su jos bylą tiriančiais prokurorais. Jų teigimų S. Grafinina gali būti nužudyta. Tuo tarpu E. Pavlovičius tikina, kad jo nuomone, ji yra dingusi be žinios. „Dar nebendravau su policijos tyrėjais, šia informacija dalinuosi pirmą kartą, man ją suteikė vos prieš kelias dienas. Numeris, kuriuo buvo prisijungta prie šios programėlės priklausė S. Grafininai. Tai angliškas numeris, kuriuo ji bendraudavo su savo klientais. Maža to, liepos tryliktą dieną buvo paskelbta, kad S. Grafinina pasiėmė tūkstantį dolerių iš agentūros ir jų negrąžino. Tokia informacija pasirodė praėjus dvylikai dienų po jos dingimo.

Ši aplinkybė taip pat kelia daug klausimų“, – sako E. Pavlovičius. Pasak teisininko, jis susisiekė su savo klientu N. Westu bei kitais S. Grafininą pažįstančiais asmenimis. Visi jie patvirtino, kad prieigos prie jos telefono neturėjo. Naujausia informacija apie S. Grafininos dingimo aplinkybes – trečiadienį, laidoje „Ant bangos“ 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

2018 12 11 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt