trečiadienis, liepos 6 d.
S. Malinauskas laimėjo bylą prieš A. Pukelį: vietoje norėtų 120 tūkst. eurų Švinius pats sumokės tūkstančius
Dominykas Griežė
Alfa.lt
Arūnas Pukelis, Skirmantas Malinauskas

Vaizdo tinklaraštininkas ir buvęs Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas penktadienį pranešė, kad sėkmingai apsigynė nuo prieštaringos reputacijos Tauragės verslininko Arūno Pukelio, turinčio Šviniaus pravardę, ieškinio.

S. Malinausko tinklalaidžių herojumi tapęs A. Pukelis mėgino įrodyti, kad S. Malinauskas jį apšmeižė ir turėtų atlyginti padarytą žalą, tačiau faktiškai nieko nepešė.

S. Malinauskas penktadienį feisbuke paskelbė, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas A. Pukelio ieškinį patenkino tik iš dalies ir priteisė verslininkui vos kiek daugiau nei 300 eurų, tačiau pats A. Pukelis vlogeriui turės sumokėti daugiau nei 8 tūkst. eurų.

„Praėjo dveji metai nuo pirmojo epizodo apie Švinių pasirodymo ir šiandien tapo aiškus pirmosios instancijos teismo sprendimas.

Visos A. Pukelio pretenzijos atmestos, išskyrus vienintelį aspektą – mano video viršelius. Teismo manymu, užrašai „Mafija“ ar „Valdžia“ gali žeminti ieškovą ir juos reiktų keisti. Būčiau linkęs pasiginčyti, nes, pvz., epizode „Šviniaus imperija“ kalbama apie mažiausiai penkias organizuotas nusikaltėlių grupes (švininius, kamuolinius, agurkinius, Vilniaus brigadą ir daktarus). Ar tai nėra lietuviška mafija?

Procesas nebaigtas, dar bus apeliacinė instancija, po jos sprendimas įsigalios bei taps aiškus mano epizodų bei jų viršelių likimas. Šiam aspektui daug dėmesio byloje neskyrėme, nes neatrodė, kad gali kilti kokių nors rimtesnių klausimų.

Pats svarbiausias dalykas yra tai, kad teismas ir šiame procese pripažino – aš rėmiausi faktais, nemelavau, mano epizoduose pateikta informacija yra svarbi visuomenei.

Iš prašomų 120 tūkst. eurų teismas A. Pukeliui priteisė 328 eurus. Pats A. Pukelis ne tik susimokės savo advokatams, ekspertams, jis net sociologines apklausas užsakinėjo, bet ir man turės sumokėti 8046 eurus. Kaip ir žadėjau, visa ši suma keliaus pagalbai Ukrainai“, – feisbuke bylos baigtį komentavo S. Malinauskas.

A. Pukelio veikla prieš keletą metų ėmęs domėtis tinklaraštininkas buvo sulaukęs ieškinių tiek iš Tauragės verslininko, tiek iš su A. Pukeliu susijusios Lietuvos futbolo federacijos (LFF), taip pat ir pats buvo kreipęsis į teismą. Šiuo metu S. Malinauskas yra laimėjęs visas prieš jį iškeltas bylas, tačiau pralaimėjo bylą, kurią pats dėl šmeižto buvo iškėlęs prieš A. Pukelį.

Patinka mūsų portalo naujienos? Sekite Alfa.lt feisbuke. Norite matyti tik įdomiausias naujienas glaustai? Tuomet ieškokite mūsų „Telegram“ ir tviteryje.

2022 06 03 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt