pirmadienis, rugsėjo 21 d.
S. Mykolaitytė įsiamžino „Elle“ žurnalo viršeliui
Alfa.lt

Ispanijoje karantino metu gyvenanti Solveiga Mykolaitytė su gerbėjais pasidalijo vasariškais kadrais. Moteris pozavo „Elle“ žurnalui.

Fotosesijos kadrais S. Mykolaitytė pasidalijo socialiniame tinkle. Modelis dėvėjo lengvus vasariškus drabužius ir nepabijojo apsinuoginti.

„Mano naujas ELLE viršelis. Įkeliu naują savo postą ir einu toliau skalbinius džiauti, nes visą dieną lijo, o dabar saulė kepina. 

Ir galbūt apie tokią vėl polėkio pilną, laisvą, svajonių vasarą pasvajot. Ir ji bus Lietuvoj. Man patinka vasaros Lietuvoj, jeigu daug saulės. 

Šiam shootui keltis reikėjo gerokai prieš 4 val. ryto, kaip ir daugumai tokių fotosesijų, nes tik tada spėji susiruošti ir pagauti reikiamus saulės spindulius. Visada šiek tiek pazirziu, kol anksti išsiropščiu iš lovos. Dabar lėkti į tokią fotosesiją – svajonė! 

Žodžiu, viskas bus gerai. Sugrįš tos tikrosios mūsų kiekvieną kartą tokios laukiamos vasaros. Be kaukių. Su šypsenom“, – instagrame rašė modelis.

View this post on Instagram

O čia tik šiaip, mano naujas ELLE viršelis. Įkeliu naują savo postą ir einu toliau skalbinius džiaut, nes visą dieną lijo, o dabar- saulė kepina. ☀️ Ir, galbūt ,apie tokią vėl, polėkio pilną, laisvą ,svajonių vasarą , pasvajot. Ir ji bus Lietuvoj. Man patinka vasaros Lietuvoj, jeigu daug saulės. ???? Šiam shootui keltis reikėjo gerokai prieš 4val ryto, kaip ir daugumai tokių fotosesijų, nes tik tada spėji susiruošti ir pagauti reikiamus saulės spindulius. Visada šiek tiek pazurzu, kol anksti išsirobščiu iš lovos. Dabar lėkti į tokią fotosesiją- svajonė! Žodžiu, viskas bus gerai. Sugrįš, tos ,tikrosios mūsų, kiekvieną kartą taip laukiamos vasaros. Be kaukių. Su šypsenom. ???? —————————————————- #newcover #ellemagazine #supermodel #mada #stilius #lietuve #lithuaniangirl #moteris #grozis #vasara #modelis #lithuanianmodel #jura #fotosesija #solveigamykolaityte #sypsena #marbellalifestyle

A post shared by Solveiga Mykolaitytė (@solmyko) on

2020 05 15 10:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt