penktadienis, spalio 7 d.
S. Nainė vakarėlyje ant stogo pristatė naujieną – pirmieji įvertino garsūs bičiuliai
Alfa.lt
Organizatoriai
Simonos Nainės naujo produkto pristatymo akimirkos

Paskutinę vasaros dieną Simona Nainė pakvietė į vakarėlį ant stogo Vilniaus senamiestyje. Žinoma moteris pristatė ilgai slėptą naujieną – kartu su kosmetikos kompanija sukurtą blakstienų tušą. S. Nainė džiaugėsi, kad naujasis produktas pateisino visus lūkesčius bei neslėpė nekantraujanti išgirsti kitų moterų atsiliepimus.

„Kiekvieną dieną tikrai išsiversčiau be kreminės pudros, tačiau blakstienų tušas yra būtinas. Ko gero, šią kosmetikos priemonę rastume kiekvienos moters kosmetinėje. Perbrauki blakstienas tušu ir jau esi pasiruošusi į pasimatymą. Man tai svarbiausia kosmetikos priemonė“, – renginyje kalbėjo S. Nainė.

Grožiui dedikuotas vakaras vyko naujoje penkių žvaigždučių viešbučio „Radisson Blu Royal Astorija“ stogo terasoje, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į sostinės senamiestį. Kviestiniai svečiai mėgavosi viešbučio virtuvės šefo specialiai kurtais užkandžiais, o muzikinę nuotaiką kūrė S. Nainės sutuoktinis, garsus didžėjus Jonas Nainys-DJ Jovani. Pasveikinti S. Nainės atvyko dainininkė Natalija Bunkė su vyru Edgaru Eidėjumi, fotografas Lukas Gricius, tituluotos gražuolės Agnė Kavaliauskaitė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, nuomonės formuotoja Inga Žuolytė su vaikais, sporto trenerė Indrė Burlinskaitė, modelis Simona Starkutė, viešųjų ryšių specialistas Saugirdas Vaitulionis ir kiti svečiai.

Tai jau antras S. Nainės bendradarbiavimas su Danijos kosmetikos prekės ženklu „Gosh Copenhagen“. Prieš kelerius metus žinoma moteris pristatė lūpų blizgius. Kolaboracija buvo sėkminga, o S. Nainei vis kirbėjo mintis sukurti blakstienų tušą. Tačiau pasaulį užklupo COVID-19 ir visi darbai sustojo. Prieš metus, praėjusią vasarą, danai vėl pasiūlei S. Nainei atgaivinti idėją sukurti blakstienų tušą. Žinoma moteris nuskrido į Kopenhagą, kur prasidėjo produkto kūrimo darbai. Drabužių kūrėja pasakojo, kad vizažistų paslaugomis naudojasi ypač retai – dažniausiai dažosi pati. Todėl jai labai svarbu kosmetikos krepšelyje turėti kokybiškus produktus, su kuriais namuose galėtų susikurti norimą makiažą.

„Nuskridusi į Kopenhagą rinkau, koks šepetėlis būtų geriausias, kokia turi būti tušo tekstūra... Parsivežiau galimus pavyzdžius, juos testavau, pateikiau pastebėjimus. Patvirtinome pakuotės dizainą ir laukiau, kada prasidės gamyba. Ko gero, esu pirmoji Lietuvoje, pristačiusi vardinį blakstienų tušą“, – kūrybos etapą prisimena S. Nainė.

Pagal S. Nainės pageidavimus, naujasis tušas lengvai nusivalo su vandeniu, 38 laipsnių temperatūroje. Tušas yra išskirtinis tuo, kad norint natūralaus makiažo užtenka perbraukti per blakstienas keletą kartų. Siekiant maksimalaus efekto, galima tepti produktą keliais sluoksniais. Blakstienos taps įspūdingos, tačiau nesulipusios. Kadangi S. Nainės akys labai jautrios, tušas yra gavęs sertifikatą kaip tinkantis itin alergiškoms akims bei veganams. Žinoma moteris pageidavo, kad tušas nebyrėtų – pasidažius ryte, makiažas turi gerai atrodyti ir vakare. S. Nainės sukurtą blakstienų tušą galima įsigyti tik parduotuvėse „Eurokos“ arba jų elektroninėje parduotuvėje.

„Kad ir kokia būčiau pavargusi, pasidažius tušu veidas iš karto pagyvėja. Vadinu šį produktą „Tušu 13“. Ant mano rankos ištatuiruotas sėkmingas skaičius 13. Tą pačią tatuiruotę perkelėme ant tušo buteliuko, taip jį suasmenindami. Labai smagu, kad tai nėra bendradarbiavimas, kur tiesiog uždėtas mano vardas. Prisidėjau prie visų etapų – tušas pagamintas pagal mano poreikius. Esu įsitikinusi – jei darai kolaboraciją, produktu turi būti visiškai patenkintas. Prisimenu, sekėjos vis klausdavo, kokiu tušu esu pasidažiusi. Metus negalėjau atskleisti paslapties, kad tai mano kurtas produktas. Nesinorėjo prasitarti, kol gaminys neišvydo dienos šviesos. Tušą kūriau pagal savo pageidavimus. Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti visus norus“, – kalbėjo žinoma moteris.

Foto galerija.: new_000264714_0

2022 09 01 11:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt