ketvirtadienis, balandžio 2 d.
S. Nainės krikšto sūnus seka atlikėjos pėdomis – debiutuos scenoje
alfa.lt
LNK
„Lietuvos balsas. Vaikai“

Praėjusį sekmadienį sėkmingai startavęs LNK „Lietuvos balsas. Vaikai“ antrasis sezonas prie ekranų ir vėl prikaustė visą Lietuvą. Įspūdingi mažųjų dalyvių balsai ir nesuvaidintos emocijos LNK televizijos eteryje lauks ir šį sekmadienį. Šioje laidoje pasirodys ir žinomos šalies atlikėjos, verslininkės bei socialinių tinklų žvaigždės Simonos Nainės krikšto sūnus Kipras.

Trylikos metų Kipras muzikos ir šou pasaulį jau puikiai pažįsta. Berniukas kartu su S. Naine prieš porą metų pirmą kartą žengė į televizijos sceną viename duetų projekte. Nuo dvejų metų sesers sūnų dainuoti mokiusi Simona berniuką palaikė ir „aklųjų perklausų“ metu, o pačiam Kiprui televizijos scenoje stovėti kaip solistui šį sekmadienį teks pirmą kartą.

„Dalyvauti „Balse“ ir sužinoti, kaip čia viskas vyksta, šiuo metu yra mano didžiausia svajonė. Labai noriu nueiti iki paties galo. Man patinka tas jausmas, kad čia darai kažką gero ne tik sau, bet ir kitiems“, – sako dalyvis.

Kipras atskleidžia, kad krikšto mama jį supažindino ne tik su muzikos pasauliu. Dalyviui jau teko save išbandyti ir kino industrijoje.

„Esu įgarsinęs filmą „Mija ir baltasis liūtas“. Tai buvo ypatinga patirtis, dariau tai pirmą kartą, buvo ir smagu, ir kartu keista. Reikėjo įrašyti ne tik daug pokalbių, bet ir garso efektų. Reikėjo įgarsinti kvėpavimą, juoką. Taip pat prieš kelerius metus esu vaidinęs ir filme, visą vasarą tuomet praleidau prieš kamerą. Manau, tikrai buvo verta, visiems vaikams tokių progų tikrai nepasitaiko“, − apie patirtį kino pasaulyje pasakoja Kipras.

Nors dalyvauti projekte buvo paties Kipro idėja, dalyvis patikina, kad jo krikšto mama palaikė jį nuo pirmos akimirkos ir skatino išbandyti save nauju vaidmeniu. Berniukas atvirai pripažįsta, kad jo su Simona santykiai ypač artimi.

„Mes esame tikri draugai. Kartu praleidžiame labai daug laiko. Ji labai fainas žmogus. Mes su ja labai panašūs: klausomės tokios pačios muzikos, esame užsispyrę ir, jei užsibrėžiame tikslą, būtinai jį pasiekiame. Nors dar nežinau, kuo norėčiau būti užaugęs, žinau, kad kaip ir ji norėčiau dirbti kažką kūrybinėje pusėje“, − sako Kipras.

Ar krikšto mamos S. Nainės vokalinės pamokos ir patirtis muzikos bei pramogų pasaulyje Kiprui padės atsukti bent vieną mokytojų kėdę, bus galima pamatyti jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.

2020 03 12 11:40
Spausdinti