antradienis, rugpjūčio 3 d.
S. Skambino mylimoji Živilė: kalbos, kad Sauliaus santuoka iširo dėl manęs, labai žeidžia
Alfa.lt

„Kalbos, kad Sauliaus santuoka iširo dėl manęs – žeidžia, žinoma, žeidžia, ir labai. Man dabar tai yra toks jautrus dalykas, nes žinau, kad tikrai ne dėl mano kaltės, ne dėl mano atsiradimo visa tai baigėsi. Tai baigėsi kur kas anksčiau...“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos buvusio šokėjo, dabar visuomenininko Sauliaus Skambino širdies draugė ir dukrytės mama Živilė Barzdaitytė.

Pasak moters, pamačiusi Saulių pirmą kartą, ji juo nesusižavėjo. „Nebuvo taip, kad pamačiau, ir pagalvojau: noriu šito vyro, čia mano svajonių vyras, mano meilė. Reikėjo laiko, labai daug laiko praleisto kartu. Mus suvedė bendros kompanijos. Į Saulių kaip į vyrą apskritai niekada nežiūrėjau, netgi, pasakyčiau, kad jis nebuvo mano tipo žmogus, juo labiau, turėjo šeimą. Ir tikrai nebuvo, kad jau laiminga šeima, ir štai, lįsiu į tą šeimą ir sugriausiu, kaip čia dauguma mane kaltina...“, – pasakos Živilė.

Laidoje „Nuo... Iki...“ – ko gero pirmas toks atviras poros interviu. Prieš metus po ilgą laiką sklandžiusių kalbų spaudą pasiekė žinia – šokėjas Saulius Skambinas ir dainininkė Karina Krysko po beveik dešimties metų santuokos skiriasi. O šią vasarą Saulius visus nustebino prabilęs, kad jo gyvenime – ne tik nauja, 13 metų jaunesnė širdies draugė, bet ir gimusi dukrytė. Šiuo interviu Saulius sako norintis, kaip sakoma, sudėti likusius taškus, ir kartą bei visiems laikams paaiškinti, kas iš tiesų nutiko jo gyvenime, kad galėtų ramiai mėgautis šeimine laime.

Žiūrovai pamatys ir prieš pusantro mėnesio vykusią poros dukros Milos krikštynų šventę, surengtą Kaune, Palemone.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

2020 10 26 13:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt