šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
S. Skvernelio frakcija įkvėpė M. Mikutavičių: pasiūlė pavadinimus visoms partijoms pagal „Tautišką Giesmę“
Alfa.lt
Alfredas Pliadis
M. Mikutavičius

Atlikėjas Marijonas Mikutavičius, komentuodamas naująjį S. Skvernelio frakciją Seime, pasivadinusią „Vardan Lietuvos“, teigia, kad buvusio premjero naujojo darinio pavyzdžiu galėtų pasekti ir kitos partijos.

Savo feisbuko paskyroje M. Mikutavičius rašo, kad „visos Lietuvos partijos galėtų vadintis gabalais iš Tautiškos Giesmės“ ir siūlo joms konkrečius pavadinimus.

„Lietuva, Tėvyne mūsų – Tėvynės sąjunga, Takais dorybės – Krikščionių sajunga, Tegul dirba – Darbo partija, Tegul meilė – Laisvės partija, Tavo naudai – Liberalų sąjūdis, Tu Žeme – Valstiečiai , Iš praeities – Nacionalinis susivienijimas“, – interpretaciją pateikia dainininkas.

„Tegul saulė tamsumas prašalina – atiduoti Socialdemokratams su referansu, kad Saulė – tai V. Blinkevičiūtė paliubomu. Lenkai krikščionys negauna nieko, nes himne nėra anei lenkų, anei Dievo, Žmonių gėrybei – užkonservuoti ir laukti, gal kada pravers Gitanui Nausėdai kai gerovės valstybė išsikvėps, Šviesa ir Tiesa – lieka laisvai rinkoje konvertuojami ir mainomi simboliai“, – pridūrė jis.

...

2021 09 08 15:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt