trečiadienis, spalio 5 d.
S. Stallone neigia tvirtinimus, kad dėl santuokos griūties kaltas jo šuo
Alfa.lt
Scanpix
Jennifer Flavin ir Sylvesteris Stallone

Sylvesteris Stallone neigia tvirtinimus, kad jo 25 metų santuoka nutrūko dėl jo šuns, skelbia Pagesix.

Trečiadienį buvo pranešta, kad S. Stallone žmona Jennifer Flavin pateikė skyrybų prašymą, nes jie konfliktavo dėl naujo rotveilerio, vardu Dwightas.

Ginčas dėl augintinio – J. Flavin nenorėjo kito augintinio, o S. Stallone norėjo šuns „apsaugos“ – tariamai tai sukėlė „labai karštą ginčą, iškėlusį kitas problemas“.

Tačiau S. Stallone tai neigia.

„Mes nenutraukėme santykių dėl tokio nereikšmingo ginčo“, – 76 metų „Rocky“ žvaigždė sakė TMZ, nors pripažino, kad pora nesutarė, „kaip prižiūrėti šunį“, nes dažnai keliauja ir turi du namus.

S. Stallone paaiškino netikėtą sutuoktinių išsiskyrimą, teigdamas, kad abu tiesiog eina „skirtingomis kryptimis“.

„Labai gerbiu Jennifer, – pridūrė jis. – Aš visada ją mylėsiu. Ji nuostabi moteris. Ji yra maloniausias žmogus, kurį aš kada nors sutikau.“

Jis taip pat išsklaidė komentarus dėl J. Flavin tatuiruotės, kurią šiuo metu uždengė Dwighto portretu.

Žvaigždė paaiškino, kad norėjo „atgaivinti“ savo J. Flavin tatuiruotę, bet „ji buvo sugadinta“, o šuo tebuvo pataisymas, ir pridūrė, kad ant jo vis dar yra buvusios žmonos tatuiruotė.

S. Stallone praėjusią savaitę „nustebino“ J. Flavin, pateikusi prašymą dėl skyrybų. Jis filmavosi „Paramount+“ seriale „Tulsa King“ Oklahoma Sityje ir, sužinojęs šią naujieną, buvo „šokiruotas“.

„Man liūdna pranešti, kad po 25 santuokos metų padaviau prašymą skirtis su savo vyru S. Stallone, – „People“ sakė J. Flavin. – Nors mes nebebūsime susituokę, aš visada branginsiu daugiau nei 30 metų trukusius santykius, kuriais dalijomės, ir žinau, kad abu esame įsipareigoję savo gražioms dukroms.“

2022 08 25 14:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt