antradienis, rugsėjo 27 d.
SADBOI pristato dainą „Aitvarai“ ir romantišką jos vizualizaciją
Alfa.lt
Martynas Stankaitis
Sadboi

Duetas SADBOI pristato naują dainą „Aitvarai“ ir romantišką animuotą jos vizualizaciją. Daina pasirodo per vieno grupės narių – dainos kūrėjo – Edgaro Koldaro gimtadienį. „Savotiška dovana pačiam sau, bet tikiuosi ir žmonės pagaus tą lengvą, optimistinę kūrinio nuotaiką, kuri neleidžia pamiršti besibaigiančios vasaros“, – sako E. Koldaras.

Dainą jis parašė vieną karštą dieną besiilsėdamas prie jūros. „Paplūdimyje žmonės leido aitvarus. Stebėjau, kaip laisvai jie plevena dangumi, ir dainos priedainio eilutės į galvą atėjo pačios“, – pasakojo Edgaras.

Tiesa, nuo užuomazgų iki kūrinio finalinio etapo šiek tiek užtruko. „SADBOI niekada nebuvo dainų kepykla. Mes stengiamės viską daryti maksimaliai gerai ir tai dažnai reikalauja laiko. Šį sykį pirmą kartą galutinę dainos versiją, taip vadinamą masteringą, siuntėme daryti į Ameriką“, – pasakojo muzikos kūrėjai.

„Aitvarai“ dar kartą užtvirtina ryžtingą SADBOI transformaciją ir kitą muzikinį etapą – naujausia daina melodinga, su romantiškai skambančia Žygimanto Kepenio gitara ir negatyvo neturinčiu tekstu. „Jame – gyvenimo grožis, meilė ir laisvė“ – šypteli Edgaras.

2022 08 31 14:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt