antradienis, rugpjūčio 9 d.
Šaltiniai: J. Lopez skubėjo ištekėti už B. Afflecko
Alfa.lt
Scanpix
Benas Affleckas ir Jennifer Lopez 2003 m.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas gyvena laime po netikėtų vestuvių Las Vegase. Artimi porai šaltiniai atskleidė, kad dainininkė skubėjo ištekėti už aktoriaus.

Kaip teigia Pagesix, jaunavedžiai šventė ankstyvą sekmadienio rytą su pica skrisdami privačiu lėktuvu atgal į Los Andželą.

Ir nors J. Lopez sekmadienį savo „OnTheJLo“ naujienlaiškyje paskelbė, kad vestuvių ceremonijoje prie jų prisijungė jų vaikai, žiniasklaidoje pranešama, kad dalyvavo tik J. Lopez dukra Emme ir B. Afflecko dukra Sera.

Pora iš viso turi penkis vaikus. Emme turi brolį dvynį Maxą, o B. Affleckas taip pat dalijasi Violet (16) ir Samu (10) su buvusia žmona Jennifer Garner.

„Ceremonija buvo labai, labai minimaliai suplanuota iš anksto ir iš esmės vestuvės įvyko labai greitai“, – „The Post“ sakė vienas Holivudo šaltinis.

„[J. Lopez] buvo pasiruošusi tuoktis nuo tos nakties, kai Benas jai pasiūlė. Ji norėjo, kad tai greičiau įvyktų ir pašalintų bet kokią galimybę vestuves atšaukti“, – pridūrė šaltinis.

Aišku viena: J. Lopez tikisi, kad tai jos laiminga pabaiga. Kaip ją gerai pažįstantys anksčiau sakė žiniasklaidai, B. Affleckas yra jos gyvenimo meilė.

Po to, kai pozavo nuotraukoms su rožiniu „Cadillac“, 52 metų dainininkė ir aktorė rašė: „Prabūkite gan ilgai ir galbūt rasite geriausią savo gyvenimo akimirką važiuodami Las Vegase dvyliktą valandą ryto. Važiuokite meilės tunelyje su savo vaikais ir tuo, su kuriuo praleisite amžinybę. Meilė yra puikus dalykas, galbūt geriausias iš dalykų – ir verta jos laukti.“ Ji pasirašė kaip Jennifer Lynn Affleck.

2022 07 19 14:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt