penktadienis, rugsėjo 17 d.
Šaltinis: karališkoji šeima bijo princo Harry atsiminimų knygos
Alfa.lt
Scanpix
Princas Harry

Sasekso kunigaikštis šią savaitę atskleidė, kad jau kurį laiką dirba prie atsiminimų knygos, kuri bus išleista kitais metais. Naujiena sukrėtė rūmus – knyga situaciją šeimoje gali dar pabloginti, skelbia The Sun.

Skelbiama, kad princo Harry atsiminimai, kurie turėtų jam uždirbti 20 mln. dolerių, buvo sutikti „giliais atodūsiais“ karališkojoje šeimoje.

Tikima, kad rūmai „bijo“ knygoje galimai atskleistų detalių ir greičiausiai knygoje nepasirašys.

„Karališkoji šeima tikriausiai nepasirašys knygoje, nors leidėjas turės parodyti jiems visas ištraukas, kurias galima laikyti šmeižikiškomis. Knyga bus išleista JAV, tad monarchija turės mažai galimybių knygą cenzūruoti, nors jų žodžio laisvės įstatymai yra griežti.

Ekspertai sako, kad ji taip pat bus leidžiama Didžiojoje Britanijoje, princo Harry komanda stengsis nesulaukti priekaištų iš Bakingamo rūmų, bet tikriausiai jie negalės redaguoti knygos, kad ši atitiktų jų reikalavimus.“

Harry tėvą princą Charlesą „nustebino“ žinia apie rašomus atsiminimus. Šaltinis teigė, kad princas Charlesas mano, kad nuolatiniai sūnaus išpuoliai yra „neteisingi“.

Žinia apie knygą karališkojoje šeimoje sukėlė „baimės bangą“ – Bakingamo rūmai bijo, kad joje bus atskleista dar daugiau detalių apie Harry ir Meghan gyvenimą rūmuose.

„Leidėjai pasistengs, kad knyga atsidurtų pirmuose naujienų puslapiuose ir naujienų kanaluose aplink pasaulį. Tam pasiekti reikia ko nors provokuojančio. Lažinuosi, kad Charlesas jaučiasi įsitempęs“, – pasakojo šaltinis.

2021 07 21 18:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt