ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
Šaltinis: princų Williamo ir Harry santykiai vis dar prasti
Alfa.lt
Scanpix
Princas Williamas ir princas Harry

Panašu, kad princai Williamas ir Harry artimiausiu laiku nesusitaikys, skelbia PageSix.

Apibūdindamas dabartinius brolių santykius, rašytojas Robertas Lacey nesirinko žodžių. „Santykiai tikrai prasti“, – teigė jis.

R. Lacey, knygos „Brolių kova: Williamas, Harry ir istorija apie šeimą“ autorius, sakė, kad Williamas neseniai dalyvavo vakarėlyje, kuriame dėkojo žmonėms, prisidėjusiems prie princesės Dianos skulptūros. Skulptūra buvo atidengta Kensingtono rūmuose liepos mėnesį.

„Aš kalbėjau su dviem žmonėmis iš to vakarėlio, ir vėliau paaiškėjo, kad Williamas vis dar pyksta ant Harry. Jis jaučiasi nelaimingas dėl to, ką padarė jo brolis. Kol kas nepanašu, kad jie susitaikys. Turiu omenyje, kita pusė to nenori. Per daug buvo pasakyta“, – pasakojo rašytojas.

Be abejonės, R. Lacey turėjo omenyje Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey.

Šių metų pradžioje pora, kuri šiuo metu gyvena Kalifornijoje, davė pasaulį šokiravusį interviu, kuriame palietė tokias temas kaip Kate Middleton sukeltos emocijos ir ašaros prieš pat Meghan vestuves, Harry prasti santykiai su tėvu princu Charlesu ir broliu Williamu.

Labiausiai šokiravo poros pareiškimas apie karališkosios šeimos „susirūpinimą“, „kokio tamsumo“ bus Harry ir Meghan sūnaus Archie oda.

2021 11 09 19:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt