trečiadienis, liepos 6 d.
Šaltinis: „Toddlers & Tiaras“ žvaigždė Kailia Posey „sunkiai kovojo“ prieš savižudybę
Alfa.lt
Twitter
Kailia Posey

Serialo „Toddlers & Tiaras“ žvaigždė Kailia Posey „sunkiai kovojo“ prieš savo savižudybę, sako artima draugė, skelbia Page Six.

„Žinojome, kad jai sunku su kai kuriais dalykais, ir padarėme viską, ką galėjome, kad ją padrąsintume ir padėtume“, – atskleidžia draugė, kurios pavardė yra anonimiška.

K. Posey mirė gegužės 1 dieną Vašingtone. Jai buvo 16 metų.

„Mes nežinojome, kas vyksta“, – sako ji.

Mūsų šaltinis giria grožio konkursų žvaigždę kaip „pavyzdį“ ir „didelį vardą daugelyje skirtingų vietų“.

K. Posey mama Marcy Posey Gatterman gegužės 2 d. feisbuke paskelbė apie dukters mirtį, o vėliau TMZ patvirtino, kad K. Posey atėmė sau gyvybę.

„Nors ji buvo daug pasiekusi paauglė, kurios laukė šviesi ateitis, deja, vieną veržlią akimirką ji priėmė neapgalvotą sprendimą nutraukti savo žemišką gyvenimą“, – sakė šeima.

„Whatcom County Medical Examiner“ atstovas patvirtino, kad jie atlieka tyrimą.

„Neturiu nei žodžių, nei minčių. Gražios mergaitės nebėra“, – iš pradžių paskelbė M. P. Gatterman. „Prašome suteikti mums privatumo, kai gedime dėl Kailios netekties. Mano kūdikis amžinai“.

M. P. Gatterman paskelbė nuotraukas, kuriose K. Posey dalyvavo išleistuvėse likus vos kelioms dienoms iki paauglės mirties.

K. Posey buvo jauna žvaigždė TLC realybės seriale, kuris buvo rodomas 2009–2013 m. ir kuriame buvo šeimos, kurios ruošė savo vaikus dalyvauti grožio konkursuose. Jos pikta šypsena iš laidos išplito ir vis dar yra populiarus GIF, naudojamas šiandien.

Vis dar konkuruodama konkursuose, K. Posey išliko įkvėpimu artimiausiems.

„Su dideliu liūdesiu dalinamės, kad mūsų klientė Kailia mirė“, – pranešime dalijosi K. Posey konkurso bendrovė „Believe Pageant Consulting“. „Ji buvo toks energijos kamuolys, jos dvasia visada pakili, o veide nuolat šmėkštelėjo šypsena.

Mes meldžiamės už jos šeimą ir jau labai jos pasiilgome!“.

2022 05 04 17:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt