trečiadienis, spalio 5 d.
Sąmokslo teoretikai: M. Markle prie karalienės memorialo nešiojo mikrofoną
Alfa.lt
Scanpix
Meghan Markle

Šaltinis, artimas Meghan Markle, šiandien atmetė „beprotiškus“ ir „žalingus“ socialinės medijos vartotojų teiginius, kad ji nešiojo mikrofoną karalienės memoriale kartu su Harry, Williamu ir Kate, skelbia Dailymail.

Neeilinis teiginys buvo plačiai paplitęs tviteryje dėl mažos stačiakampės žymės ant Sasekso kunigaikštienės juodos suknelės juosmens.

Jos kritikai pradėjo įnirtingai spėlioti, ar ji nešiojo mikrofoną, teigdami, kad taip nutiko dėl poros 100 mln. dolerių sandorio su „Netflix“.

Tačiau, internete atsiliepus jos šalininkams, kurie tvirtino, kad tai buvo tik keletas nedidelių raukšlių ant juosmens, buvusios „Suits“ žvaigždės draugas taip pat teiginį atmetė.

Šaltinis, artimas Meghan, sakė: „Tai beprotiška ir iš tikrųjų jai kenkia. Žinoma, ji neturėjo mikrofono.“

„Tai tiesiogine prasme jos suknelės raukšlė“, – komentavo vienas tviterio vartotojas. Kitas rašė: „Jūs, žmonės, esate apgailėtini“ tiems, kurie tikėjo, kad ji nešiojo įrašymo įrenginį, gaviklį ar mikrofoną.

Ant Meghan juodos suknelės juosmens matoma stačiakampė raukšlė privertė daugybę kritikų spėlioti, ar ji nešiojo mikrofoną.

„Ką Meghan slepia po savo suknele?“ – tviteryje parašė vienas žmogus.

„Juosmens kontūras tikrai atrodo kaip mikrofono dėklas“, – sakė kitas.

Kiti svarstė, ar ji įrašinėja savo būsimo „Netflix“ dokumentinio filmo akimirką.

„Ar Meghan Markle nešioja mikrofoną, kad panaudotų karalienės mirtį savo „Netflix“ realybės šou?“ – tviteryje parašė internautas.

„Meghan dėvėjo kažkokį prietaisą, kurio kvadratinius kontūrus galėjai matyti. Tikriausiai įrašymo tikslais“, – sakė kitas.

Kiti taip pat ginčijo „beprotiškus“ teiginius, teigdami, kad tai galėjo būti medicinos prietaisas.

„Aš nešioju nuolatinį gliukozės monitorių, o mano jutiklis yra tokios pat stačiakampio formos“, – sakė vienas.

Kiti teigė, kad tai gali būti diržas, prisegamas po suknele, arba tiesiog tai, kaip suknelė susiglamžo pajudėjus tam tikromis padėtimis.

„Tai tik suknelės raukšlės, nieko daugiau“, – rašė internautas.

„Galbūt ji nešioja diržą viduje ir tai yra sagtis. Aš dažnai nešioju diržą viduje, o sagtis yra ne centre. Esu tikras, kad tai daro daugelis“, – pridūrė kitas.

Meghan sulaukė iš esmės šiltos minios reakcijos, kai už Vindzoro pilies spaudė ranką ir šnekučiavosi su būriais žmonių, sustojusių eilėje, kad pamatytų karališkąją šeimą.

2022 09 14 15:36
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt