ketvirtadienis, liepos 9 d.
Sąmoningas miegas: kaip išmokti valdyti savo ateitį
tiesa.com
pixabay.com

Sąmoningas miegas – tai pereinamoji būsena tarp būdravimo ir miego. Kad įeitumėte į tokią būseną, reikia specialių žinių ir praktikos, tačiau išmokę tai daryti, galėsite valdyti savo ateitį.

Psichologai šią būseną vadina antrine realybe, kurioje žmogus gali valdyti savo psichinę būklę ir emocijas. Per sąmoningą miegą galima reguliuoti savo veiksmus ir programuoti savo troškimus. Sąmoningas sapnas daro poveikį ne tik žmogaus psichinei bei emocinei būklei, bet ir jo fiziniam kūnui. Iš jo žmogus gauna energijos, optimizmo ir pozityvių nuostatų, pasisemia jėgų ir pasitikėjimo. Žmogus gali neprisiminti sąmoningo sapno, bet pajus jo poveikį.

Kaip patekti į sąmoningą sapną ir užprogramuoti save?

Meditacija

Meditacija – labai galinga praktika, kuri padeda mums per trumpą laiką pereiti į sąmoningo miego būseną. Tam tikslui tinka vakarinė meditacija. Prieš miegą užmerkite akis ir susikoncentruokite į tai, ką norite pasiekti, į savo tikslus ir troškimus. Įsivaizduokite, kaip jie realizuojasi ir ką jūs dėl to darote. Stebėkite savo kvėpavimą. Jis turi būti tolygus ir ramus. Iš tikrųjų meditacija yra visai nesudėtingas dalykas. Jeigu išmoksite ją taikyti teisingai ir reguliariai, galėsite lengvai įeiti į sąmoningo miego būseną.

Specialios nuostatos

Tai – labai paprastas būdas patekti į sąmoningo miego būseną. Per dieną užsiimdami savais darbais kelis kartus įsivaizduokite sau tai, ką norite išvysti sapne, galvokite apie tai. Tokiu būdu užprogramuosite savo smegenis ir per miegus regėsite sąmoningą sapną.

Ilgas miegas Ilgas miegas taip pat yra vienas iš būdų išvysti sąmoningą sapną, tačiau tam reikia miegoti ne mažiau kaip 10–12 valandų. Deja, ne kiekvienas gali sau tai leisti, bet, jeigu jums pavyks skirti tiek laiko nakties poilsiui, tai didelė tikimybė, kad regėsite sąmoningą sapną.

Sapnų prisiminimas

Įsiminti savo sapnus – labai naudingas užsiėmimas. Jis padeda išanalizuoti tai, ką sapnavote, bet ir gauti naudingos informacijos, Visatos siųstų ženklų ir patarimų. Reguliariai analizuodami savo sapnus, išmoksite lengviau įeiti į sąmoningo miego būseną. Iš vakaro pasidėkite prie lovos bloknotą ir rašiklį, kad galėtumėte iškart užrašyti sapną, kol jo nespėjote pamiršti.

2019 03 29 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt