trečiadienis, liepos 8 d.
Santykių krizę išgyvenantys R. Ščiogolevaitė su sutuoktiniu parduoda namą
tiesa.com

Visai neseniai pasklido žinia, kad Rūtos Ščiogolevaitės ir Rolando Damijonaičio santuoką ištiko krizė. Buvo teigiama, kad į poros namus konfliktų malšinti ne kartą vyko policija. Dabar paaiškėjo, kad santykių krizę išgyvenanti pora parduoda savo namus.

Teigiama, kad žinomos poros skelbimas pardavimo portale Aruodas.lt atsirado rugsėjo 17 dieną.

R. Ščiogolevaitė su sutuoktiniu pardavinėja prestižiniame rajone esantį mūrinį namą su dailine apdaila.

Kaip rašoma skelbimų portale, namas yra Vilniaus r. sav., Riešės gyvenvietėje.Teigiama, kad šis namas pastatytas 2019 m., jame atlikta dailinė apdaila: elektra, pilnai išvedžiota santechnika, tinkuotos sienos.

Damijonaičių namas turi du aukštus ir jame yra 4 kambariai, viso jo plotas 158,03 m², o sklypo 7,5 a. Erdviame būste yra garažas, langai – plastikiniai, grindys – išlyginamasis sluoksnis, sienos – tinkuotos, vidinės pertvaros – mūrinės, namui yra atliktas sandarumo testas – būsite tikri, kad namas tikrai atitinka A+ klasę. Namui įrengtas artezinis gręžinys, įvestas į namą ir sumontuota vandens tiekimo sistema, yra miesto kanalizacija – įvesta į namą ir pajungta.

Tiesa, nėra žinoma, ar pora šį namą įsigijo savo reikmėms, ar namas nuo pat pradžių buvo skirtas tik pardavimui.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad garsi atlikėja Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu laukia šeimos pagausėjimo – pora turėtų susilaukti penktojo vaiko. Visgi penktadienį į viešumą iškilo informacija apie poros nesutarimus, į kuriuos teko įsikišti net policijos pareigūnams.

R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis augina dukrą Anabelę, sūnus Aroną, Adomą ir Agnarą. Sūnaus Adomo Rūta susilaukė su šokėju Deividu Meškausku. R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis žiedus sumainė Kauno rotušėje 2013-ųjų birželį.

2019 09 28 11:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt