šeštadienis, gegužės 30 d.
Sasekso kunigaikštienė M. Markle susilaukė pirmagimio: atskleista kūdikio lytis
tiesa.com
Instagram.com
Meghan Markle ir princas Harry

Pasaulis džiūgauja! Sasekso kunigaikštienė, princo Harry žmona Meghan Markle susilaukė vaikelio. Prieš kiek mažiau nei metus susituokusiai porai gimė berniukas.

„Su malonumu pranešame, kad Jų Karališkosios Didenybės Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė ankstyvomis 2019 m. gegužės 6 d. valandomis susilaukė pirmagimio. Jų Karališkųjų Didenybių sūnus svėrė 3,2 kg. Kunigaikštienė ir kūdikis yra sveiki ir jaučiasi gerai, o pora visuomenės nariams nori padėkoti už skleidžiamą džiaugsmą ir palaikymą šią ypatingą jų gyvenimo akimirką“, – rašoma Sasekso kunigaikščių oficialioje instagramo paskyroje.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxH36irhwcO/] 

Kol kas dar neskelbiama, kaip savo pirmagimį pavadino ką tik iškepti tėvai. Tačiau lažybų punktuose spėjama, kad sūnui tėvai suteiks Alberto, Arthuro, Philipo, Jameso arba Alexanderio vardą.

Primename, kad žinia apie nėštumą Meghan ir Harry pasidalijo spalį oficialaus vizito Australijoje metu.

Pirmoji princo Harry ir M. Markle atžala – 7-as/a eilėje į karališkąjį sostą. Karališkojo titulo ką tik gimęs Sasekso kunigaikščių sūnus neturės, nebent jį suteiks pati karalienė Elžbieta II.

Dar prieš gimstant sūnui Sasekso kunigaikščiai iš Kensingtono rūmų persikėlė gyventi į atskirus namus Vindzoro rezidencijoje – Frogmore rezidenciją.

Vasario mėnesį Meghan buvo išvykusi į Niujorką, kur artimiausios draugės jai surengė kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Prabangioje šventėje dalyvavo tenisininkė Serena Williams, advokatė ir aktoriaus George’o Clooney žmona Amal, buvusi kolegė, aktorė Abigail Spencer, stilistė Jessica Mulroney ir dar daugelis garsių moterų.

Karališkoji pora dar gerokai prieš gimstant sūnui ėmė galvoti apie jo išsilavinimą. Jie svarsto pirmagimį siųsti mokytis į privačią ACS Egham tarptautinę mokyklą, siūlančią amerikietiškas pamokas 4–18 metų vaikams. Be to, ši ugdymo įstaiga labai arti Sasekso kunigaikščių namų.

Būdami maži, princas Williamas ir Harry lankė Etono berniukų koledžą. Kembridžo kunigaikščių vyriausias sūnus princas George’as mokosi Thomo Londono dienos mokykloje, kurioje taip pat dėstoma pagal britiškąjį modelį, tačiau joje galima rinktis ir amerikietiškas pamokas.

Pranešama, kad Meghan ir Harry savo vaikui nori suteikti „įvairiapusiškesnį išsilavinimą“. Be to, M. Markle „siekia, kad jos atžala kuo daugiau žinotų apie savo amerikietiškas šaknis“.

2019 05 06 14:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt