pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Saugokite augintinius: Buckinghamshire siuntinį pristatęs Amazono kurjeris pavogė šuniuką
tiesa.com
facebook nuotrauka

Niekur neradęs augintinio Richardas Guttfieldas, kaip bet kuris savo augintinį mylintis šeimininkas puolė į paniką. Jo grynakraujis miniatiūrinis šnauceris dingo po 22-jų metų amžiaus Amazono kurjerio Levio Pisliėjaus (Levi Pislea) apsilankymo jo namuose.

Vienuolikos mėnesių amžiaus šuniukas brangus ne tik šeimininko dūšiai - toks grynaveislis augintinis vertas daugiau nei £1,000.

Į paniką puolęs 51-erių metų vyras su Amazon kompanija susisiekė supratęs, kad šunelis dingo tuo pat metu, kai pas jį apsilankė jų prekes pristatęs kurjeris. Nepriklausomai siuntų pristatymo kompanijai dirbantis L. Pisliėjus neigė artinęsis prie Richardo Guttfieldo šuns.

Vis dėlto, jo vadybininkas mobiliojoje programėlėje susekė savo darbuotojo žingsnius ir pamatė, kad šis įėjo į galinį namo kiemą, kuriame ir buvo laikomas šuo. Pisliėjus toliau neigė turįs Vilmą (toks buvo šuniuko vardas), tačiau vadybininkas nuvažiavo į jo namus, rado Guttfieldo augintinį ir pranešė apie įvykį policijai.

Vagis tada teigė šuniuką radęs pasiklydusį daugiau nei mylios atstumu nuo namų ir nesupratęs, kad tai - tas pats šuo apie kurį jo buvo klausiama.

Levis Pisliėjus nuteistas 12-ai mėnesių viešųjų darbų bei turės sumokėti Vilmos sąvininkui £705 kompensaciją.

2019 02 20 12:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt