ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Savaitės filmas: ,,Apollo 18” (video)
tiesa.com

Filmo fabula gana neįprasta. Ne dažnai tenka išvysti siaubo filmų, sukurtų apie astronautus. Siužetas toks: po daugelio dešimtmečių NASA darbuotojai prisimena seniai pamirštą Apollo 18 misiją, kurios metu du amerikiečių astronautai buvo išsiųsti atlikti slaptą užduotį mėnulyje. Filmo metu atskleidžiama paslaptis, kodėl amerikiečiai niekada nebegrįžo atgal.

„Apolo 18“ – gražiai sudėtas ir iš mažų skirtingų dalelyčių sulipdytas filmas. Jį galima pamatyti iš tiek skirtingų kampų, kiek siekia jūsų pačių vaizduotė. Filmo charakteriai – astronautai – simpatingi, žiūrint norisi juos paremti bei suprasti nuo pat pradžios iki paskutinio kadro. Filme nuostabiai išlaikyta „antrojo plano fabula“ – ne patys svarbiausi, tačiau reikšmingi įvykiai. Dažnai kurdami šią dalį režisieriai persistengia, – tačiau tik ne „Apollo 18“.

Šiame filme gausu specialiųjų efektų, o svarbiausia – jie tikroviški. Ir tokie tikroviški, kad visa širdimi bei siela auditorija įtiki astronautų nuotykių realumu. Į scenarijų puikiai įpinti efektai, tad gerą kiną suprantantys žmonės norės pamatyti dar ir dar. Šiurpiosios scenos sukurtos paprastu principu – jokio perdėto triukšmo, įbauginimų ar keistų garsų. Žiūrėdamas girdi ir matai tik tai, ko, tavo manymu, ir reikėtų tokiam įvykiui. Tačiau, galime pažadėti, seanso metu nors kartą šoktelėsite iš savo kėdės.

Jei Jums patiko tokie siaubo filmai, kaip „Galutinis tikslas“ („Final Destination“) arba „Absoliutus blogis“ („Resident Evil“), – suskubkite, ir tikrai nepasigailėsite.

Vaidina: Warren Christie, Ryan Robbins, Ali Liebert ir kiti.

Režisierius – Gonzalo Lopez-Gallego.

2011 09 29 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt