trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Savaitės filmas: „Beasts Of The Southern Wild “ (video)
tiesa.com

Į kurį kino festivalį šis nedidelio biudžeto amerikiečių filmas benukeliautų, jis „ištirpsta“ žiūrovų ir kritikų burnoje. Žurnalo „Rolling Stone“ kritikas šį filmą apibūdino kaip žaidimo taisyklių laužytoją, kuris apskritai gali sudominti filmais iš naujo. Jei šis filmas nesužadins jūsų apetito, tuomet to turbūt nepadarys niekas.

Šį filmą režisavo debiutantas Benhas Zeitlinas, o visas jo kurto filmo veiksmas sukasi neturtingoje, glaudžioje bendruomenėje, laukiniame Luizianos regione. Kai kurie siužetai – ekstremalus oras, potvyniai ir pabėgėlių stovykla labai primena vietas ir laiką po uragano Kotryna, bet konkrečiai su šiuo laikmečiu filmas atrodo nesiejamas. Tokiomis aplinkybėmis maža mergaitė Husha Puppy (vaidina Quvenzhané Wallis) gyvena su savo nepastovaus charakterio tėčiu. Visi gyventojai čia sugyvena su gamta ir gyvūnais , o laikui atėjus, taip pat juos lengvai žudo ir naudoja maistui.

Mergaitės didėjanti baimė dėl potvynių, kurie vis dažnėja jos gyvenamajame regione ir sujaukti jausmai dėl savo tėvų (mama mirusi, tėtis sergantis), ją nukelia į fantazijų pasaulį su grėsmingais žvėrimis ir tirpstančiomis ledynų viršūnėmis. Nors filmas iš pradžių gali pasirodyti liūdnas ir nykus, jis toliau nuspalvinamas ryškiomis spalvomis ir muzika. Tai istorija apie vaikystę, nekaltumą ir neribotą fantaziją, kai mažos mergaitės pečius užgriūna skaudi realybė.

Šis filmas labai primena praėjusiųjų metų sėkmės sulaukusio filmo “Artistas” atitikmenį. Aštuonmetei filmo aktorei Quvenzhané Wallis netgi prognozuojama geriausios aktorės Oskarų nominacija. Filme taip pat vaidina: Dwight Henry, Levy Easterly, Lowell Landes, Pamela Harper, Gina Montana.

2012 10 18 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt