penktadienis, rugsėjo 25 d.
Savaitės filmas: „Bėgte visą naktį“ („Run All Night“)
tiesa.com

Savo reputacija Duobkasio pravardę užsitarnavusiam buvusiam samdomam žudikui Džimiui (akt. Liamas Neesonas) sekasi ne per geriausiai.

Ilgus metus geriausiu Bruklino mafijos boso Šono Magvairo (akt. Edas Harris) draugu buvusį Džimį persekioja praeities nuodėmės, ir lyg to dar būtų negana, ant kulnų jam lipa atkaklusis policijos detektyvas (akt. Vincentas D'Onofrio), persekiojantis Džimį jau 30 metų. Panašu, kad pastaruoju metu Džimis paguodą randa tik viskio stiklo dugne.

Tačiau kai žudiko taikiniu tampa jo sūnus Maikas (akt. Joelis Kinnamanas), su kuriuo Džimio santykiai praktiškai buvo nutrūkę, jis privalo rinktis tarp kriminalinės šeimos, kuriai kažkada priklausė, ir tarp savo tikrosios šeimos, kurią seniai apleido.

Vienintelis kelias Džimiui išpirkti savo praeities klaidas yra apsaugoti savo sūnų nuo tokio pat likimo, kuris, neabejotinai, laukia jo paties – vieną dieną atsidurti netinkamoje šautuvo pusėje. Medžiojamam visos Bruklino mafijos ir ant kulnų lipant policijai, saugaus prieglobsčio Džimiui surasti nebepavyks – jis turi tik vieną naktį sutvarkyti viską taip, kad nuolatinis bėgimas pagaliau baigtųsi.

Režisierius Jaume Collet-Serra

Vaidina: Liamas Neesonas, Joelis Kinnamanas, Edas Harris, Genesis Rodriguez.

2015 03 20 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt