pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Savaitės filmas „Gimę mylėti“ (Twice Born)
tiesa.com

Vienas iš populiariausių Italijos aktorių Sergio Castellito šiuo filmu grįžta prie režisūros. Antrą kartą pasikvietęs Ispanijos gražuolę Penelope Cruz (judviejų romantinė drama „Nepabėk“ po premjeros Kanų festivalyje buvo pasiekusi nemenką populiarumą), jis vėl ryžosi ekranizuoti savo žmonos rašytojos Margaret Mazzantini romaną apie kerinčią moterį, kurią aplinkybės priverčia prisiminti audringą meilę.

Emocingos, romantiškos, sentimentalios melodramos veiksmas sujungia du laikotarpius – laisvą, saulėtą šiandieną Italijoje ir buvusią Jugoslaviją išskaldžiusį siaubingą karą Balkanų regione.

Romoje gyvenančiai ir laimingai ištekėjusiai Gemai (aktorė Penelope Cruz) ramybės neduoda nuolat sugrįžtantys išgyventos praeities prisiminimai. Juos dar sykį atnaujina telefono skambutis iš Sarajevo. Senas jaunystės draugas Gojko (aktorius Adnanas Haskovičius) pakviečia aplankyti Bosnijos sostinę ir sudalyvauti parodos atidaryme. Gema išvyksta į kelionę su paaugliu sūnumi, kuriam ilgai kaupėsi papasakoti visą tiesą apie tėvą.

Prieš pat 1984 m. Žiemos olimpines žaidynes Sarajeve italų studentė Gema atsitiktinai susipažino su jaunu, energingu, nenustygstančiu vietoje ir aplink pasaulį keliaujančiu amerikiečiu fotografu Diego (aktorius Emilis Hirchas). Nuo pat pirmo žvilgsnio jie pajuto abipusę simpatiją, kuri greitai peraugo į aistringą, magišką ir visais atžvilgiais tobulą meilę.

Dabar Gema apkabina nepamirštamos meilės vaisių jau 16-metį Pietro (vaidina režisieriaus ir scenarijaus autorės sūnus Pietro Castellitto), stengiasi kuo greičiau užtrenkti praeities duris ir paleisti prisiminimus apie buvusį mylimąjį, kad nerami ir deganti širdis atsivertų naujam gyvenimo etapui.

2013 02 28 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt