trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Savaitės filmas: „Liusi“ (“Lucy“)
tiesa.com

Jaunos 25-erių amerikietės Liusi (aktorė Scarlett Johansson) gyvenimas Taivano sostinėje Taipėjuje apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji apgaule yra įpainiojama į narkotikų kontrabandą.

Susiklosčius nepalankioms aplinkybėms mergina priversta tapti narkotikų mulu – žmogumi, pervežančiu narkotikus implantuotus į organizmą. 

Liusi ir dar trys nelaimėliai į Europą savo kūne turi pervežti naujos kartos sintetinių narkotikų CPH4. Jų gamybai naudojama besilaukiančių motinų įsčiose esančių medžiagų. Tačiau jau per pirmąjį reisą įvyksta nelaimė, Liusi inplantuotas CPH4 paketas plyšta ir visi narkotikai patenka į merginos organizmą. Tai žaibiškai pakeičia ir ją pačią.

Skaičiuojama, kad žmogus išnaudoja vos dešimt procentų savo smegenų, o Liusi įgauna gebėjimą pasinaudoti visa smegenų galia. Ji akimirksniu gali įsisavinti naujas žinias, minčių jėga judinti daiktus, vienu metu sutelkti dėmesį į viską, kas vyksta aplinkui. Taip pat ir nejausti skausmo, baimės ar gailesčio.

Mergina pagalbos kreipiasi į garsų mokslininką, profesorių Normaną (aktorius Morgan Freeman) ir detektyvą Pierre Del Rio (Amr Waked). Vienas jų padeda suprasti, kas vyksta Liusi galvoje ir kuo tai gali baigtis, kitas – surasti likimo draugus, kurių kūnuose vis dar tiksi CPH4 bombos.

Režisierius: Luc Besson

Vaidina: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Amr Waked, Analeigh Tipton ir kt.

2014 08 01 09:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt