sekmadienis, liepos 5 d.
Savaitės filmas: „Nuostabioji Moteris“ („Wonder woman“)
tiesa.com

Filme „Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra” pasirodžiusi karingoji amazonė Nuostabioji Moteris pati stoja į kovą už žmonijos ateitį.

XX a. pradžia. Nuošalioje, su išorės pasauliu ryšių neturinčioje Amazonės saloje gyvena žavingų ir nuožmių amazonių gentis. Nuo pat mažų dienų mergaitės imamos mokyti karo paslapčių, kad taptų nenugalimomis kovotojomis. Karalienės duktė Diana – viena iš jų. Princesė turi ypatingų galių, apie kurias kol kas ir pati nenutuokia.

Alinančią jau suaugusios Dianos kasdienybę sutrikdo netikėtai prie salos krantų sudužęs lėktuvas. Išgelbėjusi jo lakūną, mergina sužino apie pasaulyje siaučiantį Pirmąjį pasaulinį karą, apie kurį jos gimtojoje saloje niekas net nenutuokia. Pajutusi, kad sustabdyti šį karą yra jos tikrasis pašaukimas, Diana išvyksta į Londoną. Stojusi į kovą, princesė pagaliau atras tikrąsias savo galias ir pasitiks savo likimą, lėmusį jai tapti Nuostabiąja Moterimi.

Režisierė Patty Jenkins

Vaidina: Gal Gadot, Chrisas Pine'as, Robin Wright, Danny Huston, Davidas Thewlisas, Connie Nielsen, Elena Anaya ir kiti.

2017 06 02 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt