penktadienis, rugsėjo 18 d.
Savaitės filmas: „Pompėja“ („Pompeii“)
tiesa.com

Pompėjos istoriją žino visi. 79-aisiais mūsų eros metais miestas, įsikūręs netoliese dabartinio Neapolio, buvo palaidotas po 4-6 metrų storio lavos sluoksniu, išsiveržus Vezuvijaus ugnikalniui. Archeologų kastuvai į Pompėjos žemę įsmigo tik po maždaug pusantro tūkstančio metų - 1599-aisiais, o nuodugniau miestas imtas tirti XVIII-ojo amžiaus viduryje. Dabar Pompėją kasmet aplanko apie pustrečio milijono lankytojų.

 Filmų „Absoliutus blogis", „Mirties lenktynės" ir „Trys muškietininkai" režisieriaus Paul\'o W. S. Anderson\'o juostoje pasakojama kario Mailo (iš „Sostų karų" pažįstamas aktorius Kit\'as Harington\'as) istorija. Paimtas vergijon ir paverstas gladiatoriumi vaikinas išsikovoja nenugalimojo reputaciją klestinčiame Pompėjos mieste. Su kovų šlove jį aplanko ir tikroji meilė: vaikinas įsimyli nuostabaus grožio turtingo pirklio dukrą Kasiją (akt. Emily Browning). Mergina irgi myli gladiatorių, tačiau tėvo valia jau yra pažadėta ištekėti už korumpuoto Romos senatoriaus.

Išsiveržus galingajam Vezuvijui ir Pompėjai griūnant tiesiog akyse, Mailo turi suspėti išgebėti savo meilę iš pragaro tiesiogine to žodžio prasme. Tačiau prieš tai jis privalo pabėgti iš gladiatorių kovų arenos. Prasideda tikros mirties lenktynės su laiku ir su nevaldoma, gaivališka stichija.

Režisierius Paulas W.S. Andersonas

Vaidina: Kitas Haringtonas, Kieferis Sutherlandas, Carrie-Anne Moss, Emily Browning, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica Lucas, Jaredas Harrisas ir kt.

2014 05 02 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt