pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Savaitės filmas: „Purpurinė kalva“ (Crimson Peak, 2015)
tiesa.com

XIX amžiaus Šiaurės Anglija. Jauna rašytoja Edita (akt. Mia Wasikowska) pasižymi ypatinga galia: kiek save prisimena, ji visuomet galėjo regėti kito pasaulio būtybes. Vieno pobūvio metu mergina susipažįsta su žaviu ir paslaptingu vyriškiu – seru Tomu Šarpu (akt. Tomas Hiddlestonas).

Abipusė simpatija netrunka pavirsti meile. Atšokamos vestuvės, ir jaunamartė išvyksta gyventi į seną vyro dvarą kartu su jo seserimi Liusile (akt. Jessica Chastain).

Tikėdamasi, kad nauja vieta ir šeimyninė laimė jai padės pabėgti nuo praeities šešėlių ir gąsdinančio gebėjimo regėti dvasias, Edita netrunka nusivilti. Paaiškėja, kad senasis dvaras nuostabiu pavadinimu „Crimson Peak“ pertekęs šiurpių paslapčių, nusikaltimų ir tragedijų. Negana to, paslapčių kupinas ir jos pačios vyras seras Tomas bei jo sesuo. Netrukus Edita su siaubu suvokia patekusi į galimai mirtinus spąstus.

Neįtikėtinas kostiumų grožis, spalvos, muzika, filmo aplinka, persmelkta šiurpios estetikos – tai filmas „Purpurinė kalva“, režisieriaus Guillermo del Toro šių metų šedevras.

Režisierius Guillermo del Toro.

Scenarijus: Guillermo del Toro, Matthew Robbinsas.

Vaidina: Charlie‘s Hunnamas, Jessica Chastain, Tomas Hiddlestonas, Mia Wasikowska ir kt.

 

2015 10 16 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt