trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Savaitės filmas „What Richard Did“
tiesa.com

Airių režisierius Lenny Abrahamsonas, anksčiau sukūręs filmus „Adamas ir Paulas“ bei „Garažas“, šiemet britų auditorijai moderniosios Airijos pusę pristato su pamokoma istorija.

Filmo pagrindinis herojus Richardas Karlsenas turi viską – jis yra žavus, privilegijuotas, mylimas draugų ir šeimos, pasiruošęs studijuoti universitete ir padaryti puikią karjerą. Tačiau vaikinui koją pakiša meilės reikalai. Kai jo flirtas su mergina Lara išsirutulioja iki rimtų santykių, Richardas susiduria su jos buvusio vaikino Conoro kerštavimu. Žiūrovams netenka ilgai laukti, kol reikalai pasisuka bjauria linkme.

Pats filmas pateikiamas gan paprastu kampu, visas dėmesys skiriamas improvizacijai ir natūraliam dialogui, todėl siužete netrūksta pakilimų ir nuopuolių. Laimei, filmo režisierius L. Abramsonas pagrindiniam vaidmeniui pasirinko ypač talentingą, nors vos 19 metų aktorių Jacką Reynorą, kuris savo darbą atlieka kone tobulai.

Visgi filmas, kuris trunka vos 87 minutes, gali pasirodyti silpnokas, nes pabaiga ateina ypač netikėtai, ir dėl to juosta atrodo tarsi neišbaigta. Tačiau tai atperka režisieriaus gebėjimas moralinę filmo idėją perteikti ne per daug pamokomai, o ypač realiai. Todėl šį filmą galima vertinti kaip ypač gerą, pamokomą istoriją apie paauglius, kuri nevirsta melodrama ir yra nepersunkta sentimentalių pamokymų.

2013 01 24 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt