antradienis, liepos 14 d.
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29–gegužės 5 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę staigmenoms.

AVINAS (03 21–04 20)

Turėsite pasistengti dėl savo gerovės. Kurį laiką teko taikytis prie aplinkinių užgaidų, tačiau dabar atėjo laikas už save pakovoti. Raskite būdų, kaip galėtumėte išreikšti savo mintis ir išsikovoti vietą po saule, nes priešingu atveju jūsų laukia net labai įtemptas metas. Neatidėliokite darbų, kuriuos jau kurį laiką ketinote atlikti, ir pasistenkite, kad staiga atsiradę reikalai jūsų neišblaškytų. Svarbiausia – pabaigti tai, ką pradėjote anksčiau.

JAUTIS (04 21–05 20)

Būsite draskomi įvairių vidinių prieštaravimų, todėl gali būti sunku atrasti vidinę ramybę. Gali kilti pagundų atsiriboti nuo viso pasaulio, tačiau tai tikrai nebus pati geriausia išeitis. Žvaigždės pataria neatsisakyti naujų galimybių, nes jos gali atverti duris į geresnę ateitį. Tikėtina, kad įvairios naujovės leis pažvelgti naujomis akimis ne tik į pasaulį, bet taip pat ir į patį save.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Atrodys, kad vietoj vieno atlikto darbo atsiranda du nauji, tačiau su visomis užduotimis jums pavyks puikiai susidoroti. Palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei užsibrėžti naujus tikslus, nes šiuo metu tam žvaigždės tikrai palankios. Jei pajausite jėgų trūkumą, leiskite sau bent šiek tiek pailsėti – netrukus prie darbų grįšite su nauja jėga.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Kurį laiką buvote labai užsiėmę darbais, kurie jūsų tikrai nedžiugino, tačiau dabar turėsite progą daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Didelė tikimybė, kad susikirs keliai su jūsų bendraminčiais, todėl turėsite progų praplėsti savo draugų ratą. Žvaigždės jums pataria būti atviresniems naujoms galimybėms, kurių šiuo laikotarpiu tikrai netrūks. Gali būti, kad išbandysite savo jėgas visiškai naujoje srityje, ir, kas žino, galbūt tai jums tikrai patiks.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Šios savaitės pradžioje intuicija, energija, kūrybinis įkvėpimas jums padės kuo sėkmingiausiai išlaviruoti bet kokiose situacijose. O jeigu dar sulauksite užkulisinės paramos, tai nesunkiai laimėsite konkurse, rungtyje ar pan. Tik nesielkite lyg fanatikai, negirdintys aplinkinių, negerbiantys kitokios nuomonės. Neširskite dėl kritikos. Šiuo metu „gresia“ aistringi susižavėjimai. Savaitgalį tikėtinas persisotinimas tiek maistu, tiek malonumais. Neišlaidaukite abejotinos vertės ir reikalingumo pirkiniams.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Nusipelnėte šiek tiek atsikvėpti. Kurį laiką teko lopyti senas skyles, tačiau dabar galite tai pamiršti. Atrodys, kad viskas einasi sklandžiai neįdedant jokių pastangų, todėl mėgaukitės šiuo laikotarpiu. Žvaigždės žada, kad netolimoje ateityje turėsite progų užsitikrinti geresnę ateitį, tačiau kol kas plaukite pasroviui, pasimėgaukite ramybe ir įsikraukite jėgų – jų greitu metu tikrai prireiks.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Gali kilti įvairių nesusipratimų, dėl kurių teks įrodinėti savo teisumą. Nors tokia situacija nebus iš maloniųjų, galiausiai viskas išsispręs savaime. Galite jausti jėgų trūkumą atliekant įprastus kasdienius darbus, todėl žvaigždės pataria nepersistengti ir šiek tiek laiko skirti poilsiui. Net ir pora valandų, praleistų gryname ore, gali padėti susidėlioti mintis, todėl į darbus grįšite su nauja jėga.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Laukia užimtas metas, tačiau tik dėl to, kad jus apniks savanoriška priklausomybė. Būsite kupini idėjų, kurias norėsite kuo skubiau įgyvendinti, todėl gali pristigti laiko kasdieniams darbams. Pasistenkite greitai neperdegti – naujiems sumanymams įgyvendinti gali prireikti kur kas daugiau laiko, nei atrodė iš pradžių. Taip pat nepamirškite, kad jūsų dėmesio taip pat laukia ir šeimos nariai, kuriems jūsų sumanymai neretai atrodo pernelyg nutrūktgalviški.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Būsite labai smalsūs ir susidomėję įvairiomis veiklomis, todėl atrodys, kad paroje yra gerokai per mažai valandų. Turėsite galimybių imtis naujos veiklos, tačiau taip pat gali tekti susidurti su dilema, kokį sprendimą vertėtų priimti. Jei baiminatės, kad rinkdamiesi galite suklysti, paprašykite savo artimųjų patarimo. Kartu tikrai galėsite priimti tokį sprendimą, dėl kurio jums gailėtis tikrai neteks.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Įtemptas laikotarpis – jau praeitis. Nestigs įvairių džiuginančių dalykų, ir tai nebūtinai bus vien tik darbas. Ieškokite būdų, kurie leistų jums pailsėti ir įgauti daugiau energijos, nes greitu metu jos jums tikrai prireiks. Nors esate pratę visus darbus atlikti savarankiškai, atėjo laikas jais pasidalyti ir su kitais – tai padės jums atsipūsti ir įgauti daugiau jėgų naujoms idėjoms įgyvendinti. Jei turite galimybę, planuokite poilsį toli nuo namų, nes tai jums padės atrasti atsakymus į seniai rūpimus klausimus.

VANDENIS (01 21–02 19)

Informacijos perteklius. Gali tekti mokytis naujų dalykų, kurie atvers dar neregėtas galimybes. Gauta informacija gali atrodyti labai įdomi, tačiau pernelyg sunkiai suprantama, todėl nepamirškite, kad poilsis padeda viską sudėlioti į lentynėles. Taip pat jus gali pasiekti netikėtos naujienos, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti net labai nemalonios. Vis dėlto svarbu atminti, kad įvairūs pokyčiai gana dažnai būna tik į naudą – tereikia prie jų priprasti ir su tuo susigyventi.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Būsite nusiteikę bendrauti ir išklausyti, todėl būsite žmonių apsuptyje. Jei kurį laiką savo šeimos nariams skyrėte pernelyg mažai laiko, dabar turėsite galimybę už tai atsigriebti. Jūsų laukia jaukūs pokalbiai su artimaisiais, kartu galite atrasti įvairių problemų sprendimo būdų ir idėjų įgyvendinimo galimybių.

2019 04 29 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt