ketvirtadienis, spalio 1 d.
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (birželio 3–9 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią birželio pradžios savaitę sužaliavusi ir klestinti gamta žmonėms suteiks daugiau energijos. Dauguma Zodiako ženklų bus optimistiškai nusiteikę ir galės nuveikti daugiau nei paprastai. Stenkitės dažniau būti gryname ore ir laisvą laiką leisti gamtoje.

AVINAS (03 21–04 20)

Žvaigždės žada džiuginantį metą. Būsite optimistiškai nusiteikę, todėl net ir nedideli nesklandumai jums tikrai nesugadins nuotaikos. Palanku skirti laiko mėgstamiems užsiėmimams ar pradėti naują veiklą – gali būti, kad tai padės atrasti naujų talentų. Būkite atviri naujovėms ir nebijokite rizikuoti, nes už drąsą jums bus tikrai dosniai atseikėta. Nepersistenkite sportuodami – šiuo laikotarpiu bus didesnė traumų tikimybė.

JAUTIS (04 21–05 20)

Būsite energingi ir pakilios nuotaikos, todėl įvairūs kasdieniai rūpesčiai tikrai neatrodys slegiantys. Kurį laiką teko daugiau dėmesio skirti darbinei veiklai, tačiau dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti. Jei vis svarstėte apie galimybę aplankyti vieną ar kitą šalį, dabar pats laikas imtis atitinkamų veiksmų. Kelionių planavimas dabar bus kaip niekad sklandus, todėl pasinaudokite šia proga.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Galite pajusti jėgų trūkumą, todėl įvairių užduočių atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų, nei esate įpratę. Nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų – jei matysite, kad pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, greičiausiai užsibrėžti tikslai yra pernelyg dideli. Žvaigždės pataria link tikslo judėti mažesniais žingsneliais, nes priešingu atveju įvairių užduočių atlikimas gali tapti tiesiog neįmanomas.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Skubėkite lėtai. Nors atrodys, kad įvairių darbų, kuriuos reikia atlikti, yra gerokai daugiau, nei norėtųsi, skubėti tikrai neverta. Žvaigždės pataria susikaupti ir kiekvienai užduočiai skirti kiek įmanoma daugiau dėmesio, nes priešingu atveju tuos pačius darbus gali tekti atlikti ne vieną, bet kelis kartus. Tai, žinoma, gali įnešti tik dar daugiau sumaišties, todėl būkite atsargūs ir visus darbus atlikite kiek įmanoma kruopščiau.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Jus nustebins aplinkinių žmonių geranoriškumas. Nors pagalbos prašymas jums tikrai nėra būdingas, šiuo laikotarpiu be jos neišsiversite. Tam tikros užduotys gali pareikalauti komandinio darbo, todėl teks į tai įtraukti kolegas ar kitus pažįstamus asmenis. Nesisielokite, kad tam tikrų darbų neįstengsite atlikti savarankiškai – juk tai tikrai ne visada yra įmanoma.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Jus užplūs nostalgiški prisiminimai, todėl bus sunku susikaupti. Žvaigždės pataria nesižvalgyti į praeitį ir susitelkti į tai, kas jūsų laukia ateityje. Darbinėje veikloje galimi tam tikri nesklandumai, tačiau jų galėsite išvengti, jei pasistengsite susitelkti tik į vieną veiklą. Galimi smulkūs nesutarimai su namiškiais, tačiau jie bus lengvai išsprendžiami, jei vengsite priekaištų.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Darbų tikrai netrūks, tačiau būsite labai energingi ir nusiteikę įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis. Jūsų pastangos tikrai atsipirks, todėl nenusiminkite, jei gali tekti dirbti viršvalandžius ar atlikti kolegų patikėtas užduotis. Greitu metu žvaigždės numato finansinės situacijos pagerėjimą, todėl tikrai verta šiek tiek pasistengti. Jei jūsų pagalbos prireiktų draugams ar artimiesiems, neatsisakykite jiems pagelbėti, nes už tai žvaigždės jums tikrai atsidėkos.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Atrodys, kad per nuolatinį skubėjimą nespėjate nė apsidairyti aplink, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti tempą ir pasvarstyti apie galimus pokyčius. Nors šiuo metu tai gali atrodyti neįmanoma, žvaigždės palankios tiems žmonėms, kurie nebijo šiek tiek surizikuoti. Nors sulėtinus tempą gali atrodyti, kad kažko trūksta, turėsite galimybę daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Žvaigždės žada malonių staigmenų, kurios gali turėti didelį poveikį jūsų netolimai ateičiai. Nors įvairių darbų tikrai netrūks, tikrai turėsite progų pasimėgauti mėgstama veikla. Jei pajustumėte jėgų trūkumą, žvaigždės pataria šiek tiek atsikvėpti ir truputį laiko skirti ramiam poilsiui. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo sveikatai – neignoruokite net ir menkiausių sveikatos sutrikimų, nes netolimoje ateityje tai gali lemti rimtus susirgimus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Dėl savo nesėkmių būsite linkę ieškoti kaltininkų, tačiau žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo nelaimių priežasčių analizei. Nors ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, bus ir tikrai džiaugsmingų akimirkų, kurios jūsų kasdienybę nuspalvins kur kas šviesesnėmis spalvomis. Galite pajusti jėgų trūkumą, todėl prieš priimdami naujus darbo pasiūlymus pirmiausia pagalvokite, ar tikrai viską spėsite ir tai neturės neigiamo poveikio jūsų savijautai.

VANDENIS (01 21–02 19)

Galimi netikėtumai, todėl žvaigždės pataria kiek įmanoma mažiau planuoti. Tikėtina, kad net ir tobuli planai nebus įgyvendinti be jokių nesklandumų, todėl pasistenkite tiesiog plaukti pasroviui – tai gali atnešti tikrai malonių patirčių. Vienišiams žvaigždės žada itin malonias permainas, todėl nusiteikite, kad šis laikotarpis bus tikrai įdomus. Palankus metas užmegzti naujų pažinčių ar aplankyti seniai matytus bičiulius – tai žada daug smagių emocijų.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Atėjo metas imtis ryžtingų veiksmų. Jei kurį laiką vis svarstėte pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, dabar tai daryti tikrai palanku. Gali tekti šiek tiek surizikuoti, tačiau jei klausysitės savo širdies balso, galimos tikrai malonios permainos. Nors darbų, kuriuos turėsite kuo skubiau atlikti, tikrai netrūks, jau labai greitai turėsite galimybę pasimėgauti tikrai kokybišku poilsiu. Palanku planuoti keliones ar romantiškas išvykas, skirti laiko seniai pamirštiems pomėgiams bei buvimui su savo šeimos nariais.

2019 06 03 06:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt