ketvirtadienis, sausio 28 d.
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)
tiesa.com
Pexels.com

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patariama neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.

AVINAS (03 21–04 20)

Gali tekti gerai paplušėti, kol pavyks įgyvendinti savo tikslus, todėl būkite nusiteikę, kad lengva nebus. Nors pastaruoju metu tikrai negalėjote skųstis kitų žmonių pagalbos stoka, dabar teks viską atlikti patiems. Nors įvairių kliūčių tikrai netrūks, jūsų užsispyrimas tikrai padės jas įveikti. Jei kiltų noras tiesiog nuleisti rankas ir viską mesti, pagalvokite apie tą jausmą, kuris aplanko įkopus į kalno aukštumas.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jūsų mintys suksis vien tik apie poilsį ir atostogas, tačiau darbų, kuriuos teks atlikti, tikrai netrūks. Jei jausite, kad jus apleidžia jėgos, neatmeskite galimybės dalį darbų perleisti kitiems žmonėms. Nors esate pratę viską atlikti be kitų pagalbos, tai kartais neigiamai atsiliepia ne tik rezultatams, bet ir jūsų savijautai. Jei susidursite su tam tikrais sunkumais, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos: juk prireikus jiems pagelbėtumėte ir patys, tiesa?

DVYNIAI (05 21–06 21)

Jus domins tik ta veikla, kuri gali duoti maksimalią naudą, o į smulkmenas būsite linkę nekreipti jokio dėmesio. Vis dėlto taip elgtis nereikėtų: nepamirškite, kad smulkmenos sudaro visumą, todėl, norėdami pasiekti didelius tikslus, link to turėtumėte keliauti mažais žingsneliais. Žvaigždės jums pataria būti dėmesingesniems ir neskirstyti darbų pagal tariamus jų prioritetus.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Atėjo laikas daugiau dėmesio skirti sau ir savo šeimos nariams. Kad ir kaip norėtumėte teisintis, kad tam turi ateiti geresni laikai, darbai gali taip ir nepasibaigti. Nesigraužkite, jei pradėtus darbus teks nukelti kitai ar dar kitai dienai, tačiau laiko, skirto poilsiui, tikrai nereikėtų atidėlioti, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų trūkumą.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta, todėl norėsite priskirti sau kuo daugiau užduočių. Deja, entuziazmas gali labai greitai nuslopti, vos tik susidursite su tam tikrais nesklandumais, todėl žvaigždės pataria šiuo metu imtis tik pačių būtiniausių darbų, o likusį laiką išnaudoti aktyviam poilsiui su draugais ar šeima. Tai padės ne tik pailsėti, bet ir leis pasisemti energijos.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Norėsite nuo visko atsiriboti ir pabėgti į negyvenamą salą. Nors įvairių darbų tikrai netrūks, žvaigždės pataria nepersitempti ir kuo daugiau laiko skirti poilsiui. Jei kol kas neturite galimybės planuoti atostogų, susiorganizuokite bent trumputę išvyką į gamtą, kuri padės susidėlioti mintis ir atgauti vidinę ramybę. Atminkite, kad poilsis dar niekam nepakenkė, todėl nesistenkite kuo greičiu užbaigti darbų, kurių, atrodytų, daugėja kas akimirką.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis, kuris lepins staigmenomis ir maloniais netikėtumais. Būsite nusiteikę pozityviai, ir viskas, ko tik imsitės, eisis be didelių pastangų. Dabar palankus metas įgyvendinti senus sumanymus bei pasvarstyti apie naujus projektus. Žvaigždės šiuo laikotarpiu jums tikrai palankios, todėl pasinaudokite jums suteiktomis galimybėmis.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Žvaigždės žada didelius pokyčius, todėl būkite tam pasirengę. Nors galite būti suirzę, kad ne viskas einasi būtent taip, kaip esate numatę, visa tai bus tik į naudą. Nors gali atrodyti, kad šiuo metu žvaigždės ne jūsų pusėje, po kurio laiko pripažinsite, kad pasikeitimai jums atnešė dar neregėtų galimybių. Nesigraužkite, jei atrodys, kad ne viskas einasi sklandžiai, jau labai greitai už jūsų kančias bus dosniai atsilyginta.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Įtampos tikrai netrūks, tačiau situacija bus kontroliuojama. Viskas yra jūsų rankose, todėl dabar palanku pabaigti anksčiau pradėtus darbus bei susigrąžinti senas skolas. Būsite ne tik ryžtingi, bet ir pakankamai įtaigūs, todėl sėkmė bus jūsų pusėje. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu nepradėti naujų darbų ir neplanuoti ateities, tai galėsite padaryti jau visai netrukus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Nors kurį laiką atrodė, kad žvaigždės nuo jūsų nusisuko, pagaliau sėkmė nusišypsos ir jums. Nors kartais jaučiatės neverti jus aplankančios laimės, atminkite, kad sėkmė aplanko tuos, kurie jos laukia ir dėl jos stengiasi. Tikėtina, kad labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine ir kur kas didesniu pozityvumu, kuriuo užkrėsite ir aplinkinius.

VANDENIS (01 21–02 19)

Būkite pasiruošę netikėtumams. Nors esate pratę, kad viskas vyksta pagal planą, įsitikinsite ir patys, kad netikėtumai gali būti net labai naudingi. Nesigraužkite, jei teks šiek tiek nukrypti nuo įprastos darbotvarkės ir atlikti keletą nenumatytų darbų – žvaigždės už tai jums dosniai atsidėkos. Neatsisakykite pagelbėti draugams ar artimiesiems – jie tikrai tai tinkamai įvertins.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Nesigraužkite dėl to, ko negalite pakeisti. Nors jus kankins įvairūs nuogąstavimai, ir mintys suksis apie tai, kaip pakeisti esamą situaciją, žvaigždės pataria atsipalaiduoti ir tiesiog plaukti pasroviui. Labai greitai viskas susidėlios į savo vietas, ir šį laikotarpį prisiminsite tik kaip miglotą sapną. Neeikvokite savo energijos ieškodami išeities iš esamos situacijos, nes tai tėra laikinas etapas. Daugiau laiko skirkite sau ir savo artimiesiems, jei turėsite galimybę, išvykite į gamtą, tai tikrai padės atgauti vidinę pusiausvyrą.

2019 05 13 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt