ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 6–12 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią gegužės savaitę visiems Zodiako ženklams patartina stengtis nešvaistyti savo jėgų nebūtiniems ir menkaverčiams darbams. Darykite tai, kas tikrai svarbu, kad liktų laiko džiaugtis gyvenimu.

AVINAS (03 21–04 20)

Jūsų pastangos pagaliau duos tikrai džiuginančių rezultatų, todėl galėsite šiek tiek atsikvėpti. Įtemptas laikotarpis – jau praeitis, todėl dabar galite sau leisti šiek tiek pasilepinti. Daugiau dėmesio skirkite savo šeimos nariams, ir net tada, jei jus užgrius tariamai neatidėliotinų darbų lavina, vertėtų atminti, kad darbo kolektyvas ras būdų išsiversti be jūsų, tačiau šeimos nariai – tikrai ne.

JAUTIS (04 21–05 20)

Atėjo laikas savo idėjas pristatyti platesnei auditorijai. Būsite žavūs ir įtaigūs, todėl dabar yra pats palankiausias metas pradėti senų sumanymų įgyvendinimą. Nors ilgą laiką atrodė, kad tai – paprasčiausiai neįmanoma, tačiau dabar jausitės tarsi įgiję naujų galių, ir galėsite tikėtis pačios didžiausios sėkmės. Žvaigždės dabar jums šypsosi, todėl judėkite į priekį.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Kurį laiką jautėtės netinkamai įvertinti, tačiau dabar jums seksis ir tose srityse, kuriose iki šiol likdavote nepastebėti. Turėsite progų išsakyti savo nuomonę bei pristatyti naujus sumanymus, todėl labai svarbu nepraleisti tokių galimybių. Žvaigždės didžiausią sėkmę žada tiems žmonėms, kurie nebijo rizikuoti, todėl pasikliaukite savo širdies balsu, ir būtent tai bus jūsų raktas į sėkmę.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Turėsite daugybę saviraiškos galimybių, todėl tai tikrai džiugins. Kurį laiką jautėtės neįvertinti ar net išnaudojami, tačiau dabar tai galėsite visiškai pamiršti. Būsite labai kūrybingi, todėl didelė tikimybė, kad kils idėjų užsiimti nauja veikla, arba tiesiog rasite būdų, kaip užbaigti seniau pradėtus darbus. Žvaigždės jums tikrai palankios, todėl būkite ryžtingi, ir nebijokite šiek tiek surizikuoti.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Būsite labai entuziastingi ir darbingi, tačiau įgyvendindami savo tikslus galite susidurti su įvairiomis kliūtimis. Netrūks įvairių trukdžių, tad labai svarbu į juos tinkamai reaguoti. Žvaigždės jums pataria nesiblaškyti, ir eiti numatyta kryptimi, nes priešingu atveju idėjų įgyvendinimas paprasčiausiai gali sustoti mirties taške. Nors kokybiškam poilsiui greičiausiai nepavyks atrasti laiko, tačiau nusiminti neverta, – jau labai greitai už visas jūsų pastangas tikrai bus atlyginta.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Džiaugsitės atsirandančiomis naujomis galimybėmis, kurių tikrai netrūks. Turėsite rinktis iš kelių palankių progų, todėl pasinersite į ilgus svarstymus. Nors dažniausiai pasikliaujate protu, tačiau šį kartą žvaigždės pataria klausytis savo širdies balso, ir tai tikrai padės priimti tinkamą sprendimą. Jei kiltų dvejonių dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su savo šeimos nariais – galite maloniai nustebti, kokio didelio palaikymo sulauksite.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Nešvaistykite savo energijos atliekant nebūtinus darbus. Nors esate pratę padėti aplinkiniams, tačiau už tai jums retai tinkamai atsidėkojama. Dabar bus palankus metas pakovoti už savo teisybę, ir gauti tai, kas priklauso būtent jums, todėl žvaigždės pataria kuo mažiau nuolaidžiauti, ir mokytis atsisakyti pagelbėti kitiems. Atminkite, kad niekas geriau už jus pačius jumis nepasirūpins, todėl stenkitės užsitikrinti savo vietą po saule.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Ramybės laikotarpis. Galite jaustis tarsi po ilgo sapno: paskutiniu metu buvote labai užsiėmę, todėl neturėjote laiko šiek tiek sustoti ir apsidairyti, kas dedasi aplink jus. Dabar galėsite šiek tiek atsipūsti, ir susidėlioti savo mintis, kuriose paskutiniu metu vyravo tikras chaosas. Jei vis pasvajojate apie atostogas, dabar bus tikri palankus metas pradėti jų planavimą – tikėtina, kad tai vyks itin sklandžiai, ir savo pasirinkimu gailėtis tikrai neteks.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Būsite labai kūrybingi, ir tai tikrai sulauks tinkamo įvertinimo. Norėsite savo idėjomis dalintis su kitais, todėl jų įgyvendinimas gali būti daug paprastesnis. Žvaigždės pataria nepersistengti, ir neapsiimti numatytų darbų atlikti savarankiškai – jums tikrai galės pagelbėti draugai ir artimieji Nepamirškite, kad ir trumpos poilsio akimirkos gali padėti įgauti naujų jėgų.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Sulėtinkite tempą. Jei ir toliau dirbsite su tokia pat jėga, labai greitai pajusite jėgų trūkumą. Žvaigždės jums pataria atsirinkti, ką svarbu atlikti tuojau pat, o ką galima atidėti numatytam ar net neribotam laikotarpiui. Nors įvairių džiuginančių dalykų tikrai netrūks, tačiau glite grįžti prie įprastų pasiteisinimų, kad mėgstamai veiklai paprasčiausiai neturite laiko. Žvaigždės pataria atminti, kad darbai gali palaukti, tačiau poilsis – tikrai ne.

VANDENIS (01 21–02 19)

Pagaliau rasite laiko pabaigti tuos darbus, kuriuos pradėjote jau labai seniai. Jei idėjų įgyvendinimas pasirodys pernelyg sudėtingas, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos, nes šiuo laikotarpiu jie jus tikrai palaikys. Dabar labai palankus metas stiprinti ryšį su savo šeimos nariais, kuriems paskutiniu metu skyrėte pernelyg mažai laiko. Atminkite, kad įvairi bendra veikla gali sutvirtinti net seniai atitolusius žmones, todėl pasvarstykite, ką galėtumėte kartu nuveikti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Svarbiausi dalykai šiuo metu vyks būtent jūsų namuose, todėl pasistenkite čia praleisti kuo daugiau laisvo laiko. Jūsų šeimos narius tikrai nudžiugins buvimas kartu, o darbų, kuriuos reikia atlikti namuose, tikrai netrūks. Pasistenkite šiek tiek sulėtinti tempą ir rasti kokybiško poilsio galimybių. Jei greitu metu numatomos atostogos, galite pradėti planuoti kelionę, nes šiuo metu priimtais sprendimais jums tikrai neteks nusivilti.

2019 05 06 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt