pirmadienis, gegužės 17 d.
Savaitės horoskopas (balandžio 15–21 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Ateinančią savaitę dauguma Zodiako ženklo atstovų bus kupini energijos, kils naujų idėjų, kaip pagerinti asmeninį gyvenimą. Įsibėgėjus pavasariui ir dangų vis dažniau puošiant saulei, norėsite vykti į gamtą ar išvykas.

Avinas

Būsite pasinėrę į gilius apmąstymus, bet tai – tik į naudą. Dabar labai palankus metas bent šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės ir pajusti ryšį su gamta. Jei jau senokai buvote išvykę už miesto, dabar pats tinkamiausias metas tai padaryti. Tikėtina, kad nebūsite linkę bendrauti, tačiau buvimas vienumoje taip pat nepakenks. Gali būti, kad labai greitai teks priimti labai rimtus sprendimus, kurie atneš tikrai nemažų pokyčių, todėl būkite tam pasirengę.

Jautis

Būsite nusiteikę bendrauti, todėl dabar palanku megzti naujas pažintis bei atnaujinti nutrūkusius ryšius. Kuo daugiau laiko praleisite tarp žmonių, tuo energingesni jausitės, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Po darbų neskubėkite namo – bent valandą ar dvi skirkite susitikimui su bičiuliais. Vis dėlto žvaigždės rekomenduoja būti atidiems ir vengti tokių žmonių, kurie galimai siekia jumis pasinaudoti.

Dvyniai

Stenkitės nesivelti į konfliktus. Jūsų aplinkoje intrigų tikrai netrūks, tačiau pasistenkite nuo to atsiriboti ir susitelkite tik į tai, kas tikrai svarbu. Kuo mažiau pasakokite apie savo asmeninį gyvenimą, nes atskleistos detalės vėliau gali pridaryti nemažai žalos. Nenustebkite, jei apie save ar apie savo šeimos narius išgirsite gandų, tačiau geriausia į juos visiškai nereaguoti.

Vėžys

Būsite kupini idėjų, kurias nekantrausite įgyvendinti. Jei ilgai svarstėte imtis naujos veiklos, dabar pats laikas tai padaryti. Tikėtina, kad šiuo metu priimti sprendimai turės didelę įtaką jūsų netolimai ateičiai, todėl žvaigždės pataria pasikliauti savo intuicija ir veikti ryžtingai. Nebijokite rizikuoti, nes būtent tai gali būti raktas į jūsų sėkmę.

Liūtas

Ieškosite būdų, kaip pakeisti savo ateitį ir dabar tikrai gali pavykti atrasti tinkamiausią sprendimą. Atsakymai į jums rūpimus klausimus gali ateiti be didelių pastangų, todėl tereikės imtis idėjų įgyvendinimo. Vis dėlto žvaigždės pataria smarkiai nerizikuoti – jei dvejojate dėl savo sprendimo, šiek tiek palaukite ir įsitikinkite, kad einate tinkama linkme.

Mergelė

Mėgausitės ramybe. Nors pastaruoju metu jūsų gyvenime tikrai nestigo įtampos, dabar galėsite šiek tiek atsikvėpti. Atrodys, kad viskas teka įprasta vaga ir nieko nė nenutiko, todėl be jokių trukdžių galėsite užsiimti įprasta veikla. Nepamirškite šiek tiek save palepinti – juk jūs to tikrai nusipelnėte. Jei jau senokai neatostogavote, dabar tikrai palankus metas planuoti netolimos ateities keliones.

Svarstyklės

Žvaigždės pataria atsisakyti nebūtinų pirkinių, nes dėl impulsyvaus apsipirkimo vėliau gali tekti gailėtis. Nors pinigų trūkumas šiuo metu tikrai nebus aktuali problema, tai gali grėsti netolimoje ateityje. Šiuo metu rekomenduojama neplanuoti nekilnojamojo turto ar transporto priemonių įsigijimo – tai geriausia atidėti bent kelioms savaitėms. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai ir tausokite energiją, nes greitu metu galite pajusti įtempto gyvenimo ritmo pasekmes.

Skorpionas

Norėsite mesti visus darbus ir pabėgti į gamtą. Nors tai gali atrodyti neįmanoma, esant dideliam norui, atsiranda ir galimybės. Pastaruoju metu buvote gana įsitempę ir neradote būdų, kaip galėtumėte atsipalaiduoti, tačiau dabar tai padaryti tikrai bus gana paprasta. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria pasikliauti intuicija ir nebijoti elgtis spontaniškai, nes būtent tai ir suteikia gyvenimui spalvų.

Šaulys

Laikas susirūpinti savo sveikata. Jei jaučiate jėgų trūkumą, jokiu būdu to neignoruokite ir ieškokite priežasčių, kodėl taip galėjo nutikti. Jei seniai lankėtės pas gydytoją, dabar pats laikas tai ištaisyti. Nors atrodys, kad atlikus vieną darbą atsiranda trys nauji, atminkite, kad poilsis yra ne ką mažiau svarbus ir jis taip pat vertas jūsų dėmesio. Šiuo laikotarpiu patartina nesiimti naujų darbų – pirmiausia pabaikite jau pradėtus.

Ožiaragis

Stenkitės nieko neplanuoti, nes jūsų laukia daugybė netikėtumų. Vis dėlto tai nereiškia, kad jūsų laukia nemalonios staigmenos – anaiptol. Žvaigždės jums yra paruošusios išbandymų, kuriuos nesunkiai išlaikysite, ir tai bus tik į naudą. Tikėtina, kad atnaujinsite senas pažintis ar užmegsite naujus ryšius, kurie jums bus naudingi darbinėje veikloje. Taip pat gali būti, kad jūsų laukia praturtėjimas, tad nepražiopsokite žvaigždžių siunčiamų progų.

Vandenis

Palankus metas mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Jei seniai svarstote apie galimybę pradėti lankyti kursus, dabar tam bus tikrai palankus metas. Pasižymėsite nuovokumu ir puikia atmintimi, todėl mokymosi procesas bus sklandus ir nereikalaujantis ypač didelių pastangų. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti bendravimui su draugais ir artimaisiais, nes pastaruoju metu buvote nuo jų atsiriboję. Bendra veikla tikrai padės jums ir vėl suartėti, todėl pasvarstykite, ką galėtumėte nuveikti.

Žuvys

Nestokosite energijos ir naujų sumanymų, tačiau jums gali būti sunku susikaupti. Dėl pernelyg didelio išsiblaškymo gali nukentėti santykiai su artimaisiais, tad pasirūpinkite, kad taip nenutiktų. Apimti geros nuotaikos būsite nusiteikę dalyti pažadus, tačiau būkite atsargūs – žadėkite tik tai, ką tikrai galite ištesėti. Be to, žvaigždės rekomenduoja atidžiau klausytis, ką jums sako artimieji, ir neignoruoti jų patarimų.

2019 04 15 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt