ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Savaitės horoskopas (balandžio 8–14 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus sunku susikaupti darbe. Ryški pavasario saulė vilios į lauką, kvies džiaugtis gyvenimu ir mylėti.

AVINAS (03 21–04 20)

Pastaruoju metu visas jūsų dėmesys buvo nukreiptas vien tik į darbą, tačiau dabar turėsite progą atsipūsti. Bent trumpam atidėkite darbus į šalį ir pasimėgaukite jums patinkančia veikla. Atminkite, kad darbas – ne vilkas, į mišką tikrai nepabėgs. Galite nustebti, kad daug dalykų gali būti atidedami kitai dienai ar net kitai savaitei, ir dėl to niekas tikrai nenukentės.

JAUTIS (04 21–05 20)

Visą savo energiją būsite nukreipę į piniginius klausimus. Greitu metu gali atsirasti neplanuotų išlaidų, kurios gerokai patuštins jūsų piniginę, todėl tam geriausia pasirengti iš anksto. Jei jau senokai nedrįstate prašyti pakelti atlyginimą, dabar galite tikėtis, kad jums pasiseks. Jei ieškote būdų, kaip papildomai užsidirbti, tikrai turėsite šansų pasinaudoti neblogais pasiūlymais, tik būkite atidūs ir jų nepraleiskite.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Jūsų galvoje vyraus tikras chaosas, kurį sutvarkysite tik labai pasistengę. Būsite išsiblaškę, todėl bandykite nepamiršti atlikti svarbių darbų. Jei turite galimybę šiek tiek atitrūkti nuo darbų, būtinai ja pasinaudokite, nes šiuo metu darbingumas bus smarkiai sumažėjęs. Žvaigždės pataria nepriimti svarbių sprendimų – tai geriausia atlikti netolimoje ateityje, kai viskas bus grįžę į senas vėžes.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Puikus metas planuoti keliones. Pastaruoju metu buvote labai užsiėmę ir apie atostogas negalėjote net pagalvoti, tačiau dabar tam tikrai turėsite galimybę. Net jei manote, kad negalite sau leisti atostogauti, susiplanuokite bent trumpą išvyką, kuri padės atsipūsti nuo kasdienių darbų ir leis įgyti dar daugiau energijos. Darbe artimiausiu metu jokių pokyčių nenumatoma, todėl galite sau leisti šiek tiek atsikvėpti.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Šiuo metu galimi nesutarimai su artimiausiais draugais ar giminaičiais. Pasistenkite, kad pyktis neužtemdytų jūsų proto, ir bandykite ieškoti kompromiso. Pyktis atslūgs jau po kelių dienų, tačiau žodžiai, kuriuos išsakysite, gali įsiminti visam gyvenimui. Stenkitės išlikti ramūs ir neleiskite, kad jus užvaldytų emocijos, nes tai tikrai nebus į naudą. Jei jausite, kad situacija tampa tiesiog nekontroliuojama, paprasčiausiai išeikite pasivaikščioti, tai jums padės susidėlioti mintis.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Jums bus sunku susivokti jausmuose, todėl svarbių sprendimų priėmimą atidėkite netolimai ateičiai. Asmeniniame gyvenime galimi netikėtumai, kurie nebus labai malonūs, tačiau svarbu į tai kuo ramiau reaguoti ir neleisti, kad jus užvaldytų emocijos. Pasistenkite šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės, tai jums padės susidėlioti mintis ir gauti atsakymą, kaip vertėtų pasielgti.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Puikus metas asmeniniam tobulėjimui. Kad ir kaip teisintumėtės, kad šiuo metu tam neturite laiko, jei labai norėsite, laiko tikrai atsiras. Šiuo metu turėsite tikrai nemažai progų patobulinti turimas žinias bei įgūdžius, todėl pasinaudokite šiomis galimybėmis. Taip pat jūsų laukia pokyčiai darbinėje srityje, tačiau neišsigąskite – tai bus tik į naudą. Jei ilgai delsėte prašyti paaukštinimo darbe, dabar žvaigždės tam tikrai palankios.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Stokosite energijos, todėl atlikti įprastus darbus gali pasirodyti gerokai sudėtingiau, nei esate įpratę. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti sveikatos puoselėjimui ir poilsiui, nes tai padės jums įgyti daugiau jėgų, į darbus grįšite su nauja jėga. Asmeniniame gyvenime galimi nedideli nesusipratimai, kurių atsiras dėl paprasčiausio nesusikalbėjimo. Rekomenduojama įsiklausyti, ką jums sako artimieji, ir neignoruoti jų patarimų.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Tikėtina, kad rasite būdų, kaip uždirbti daugiau pinigų. Nors gali tekti iš peties padirbėti, rezultatai tikrai pranoks jūsų lūkesčius. Būkite atviri naujovėms, nes būtent tai neleis praleisti dėmesio vertų pasiūlymų. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad svarbus ne vien tik darbas, bet ir poilsis, kuriam pastaruoju metu skyrėte visai nedaug laiko. Net ir porą valandų trunkantis pasivaikščiojimas miške gali padėti atgauti jėgas ir vidinę ramybę, todėl į dienotvarkę įtraukite ne tik darbus, bet ir poilsį.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Jūsų laukia malonios pažintys, kurios padės prasiblaškyti. Jei nesate įsipareigoję, žvaigždės jums žada dideles permainas, kurios bus tikrai džiuginančios. Taip pat jūsų laukia malonūs pokyčiai darbinėje srityje – galbūt sulauksite tikrai gero pasiūlymo pakeisti darbo vietą, o galbūt darbdavys jums pažadės paaukštinimą. Būkite atviri naujovėms, nes jos bus tikrai į naudą.

VANDENIS (01 21–02 19)

Susitelksite į tai, kaip uždirbti daugiau pinigų. Maža to, jūsų mintis šis klausimas bus tarsi apsėdęs, todėl asmeniniame gyvenime galimi nedideli nesusipratimai. Atminkite, kad laimės už pinigus nenusipirksite, todėl neapsiribokite vien tik šia sritimi. Gali būti, kad netolimoje ateityje rasite būdų, kurie leis jums pagerinti finansinę situaciją, tačiau iki tol rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Turėsite progą patobulinti savo žinias ar net pakeisti darbo vietą, todėl žvaigždės rekomenduoja būti atidiems. Pražiopsoti savo šansą labai paprasta, todėl atkreipkite dėmesį į likimo siunčiamus ženklus ir pasikliaukite savo intuicija. Dabar bus palankus metas įgyvendinti senus sumanymus, todėl neatidėliokite to neribotam laikui – dabar jums tikrai gali pasisekti.

2019 04 08 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt