pirmadienis, lapkričio 23 d.
Savaitės horoskopas (birželio 24–30 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Pirmoji savaitė po vasaros saulėgrįžos daugumai Zodiako ženklų bus ramesnė ir produktyvesnė už kitas. Namuose atsiras daugiau santarvės ir supratimo. Ypač daug džiaugsmo patirs tie, kurie bus spėję surasti savo Paparčio žiedą.

AVINAS (03 21–04 20)

Savaitė tinkama dideliems darbams, tad nešvaistykite laiko smulkmenoms. Orientuokitės į visumą, o ne smulkias detales. Labai svarbu planuoti savo veiksmus ir pasirinkti tinkamą strategiją. Beje, nepraleiskite progos pademonstruoti savo gebėjimus, ir galbūt vadovybė pagalvos apie jūsų paaukštinimą. Savaitės pabaigoje vertėtų pasirūpinti aprangos atnaujinimu, tai padės pasikelti nuotaiką visam savaitgaliui.

JAUTIS (04 21–05 20)

Savaitės pradžioje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, jau išsprendėte. Susidursite su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Trečiadienis – bene sėkmingiausia savaitės diena. Savaitgalį praleiskite ramiai, su šeima.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Būsite dėmesio centre. Jei kurį laiką vengėte bendravimo, dabar norėsite kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių. Visa tai – tik į naudą: didelė tikimybė, kad užmegztos pažintys bus ilgalaikės. Puikiai seksis ir meilės srityje: jei dar nesate įsipareigoję, didelė tikimybė, kad savo antrąją pusę sutiksite būtent dabar. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria apriboti alkoholio vartojimą ir imtis žalingų įpročių atsikratymo.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbams planuoti, prioritetiniams darbams išskirti, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingiems darbams. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Jūsų mintys suksis vien tik apie poilsį ir atostogas, tačiau darbų, kuriuos teks atlikti, tikrai netrūks. Jei jausite, kad jus apleidžia jėgos, neatmeskite galimybės dalį darbų perleisti kitiems žmonėms. Nors esate pratę viską atlikti be kitų pagalbos, tai kartais neigiamai atsiliepia ne tik rezultatams, bet ir jūsų savijautai. Jei susidursite su tam tikrais sunkumais, nesidrovėkite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos: juk prireikus jiems pagelbėtumėte ir patys, tiesa?

MERGELĖ (08 24–09 23)

Santykiai šeimoje gali būti kiek įtempti, tačiau situacija tikrai pasikeis, jei savo šeimos nariams skirsite tikrai kokybiško dėmesio. Dabar palanku planuoti keliones ar poilsį gamtoje su šeima – tai padės dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Nors šiuo laikotarpiu darbų tikrai netrūks, nepamirškite, kad poilsis už darbą ne ką mažiau svarbus. Neignoruokite net ir menkų sveikatos sutrikimų – negydomos ligos vėliau gali tapti tikrai varginančiomis.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jausite jėgų stygių, todėl žvaigždės pataria keisti savo gyvenimo būdą. Tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pradėti sportuoti, sveikiau maitintis ir atsikratyti žalingų įpročių. Šiuo laikotarpiu patartina daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui vienumoje, nes vakarėliai tik dar labiau jus išvargins. Jei planuojate keisti darbą ar gyvenamąją vietą, tai geriausia atidėti netolimai ateičiai.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Šią savaitę sėkmė profesinėje veikloje didele dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos. Pirmadienį būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali turėti įtakos Jūsų karjeros kaitai. Kalbėdami būsite suprasti pažodžiui, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Savaitgalį gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Nedemonstruokite laikino silpnumo svetimiems žmonėms, leiskite laiką su šeima ir artimaisiais.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Nors ir skųsitės laiko trūkumu, spėsite tikrai nemažai nuveikti. Jums puikiai seksis suderinti ir darbą, ir laisvalaikį, todėl dienotvarkė bus puikiai subalansuota. Kad ir koks būtų didelis noras vakarus praleisti namuose, neatsisakykite nuvykti į koncertą ar į kitą renginį. Tai jums suteiks tikrai daug teigiamų emocijų, todėl į darbus grįšite su dar galingesne jėga. Meilės fronte nieko naujo – viskas tekės įprasta vaga.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Intuicija padės iš anksto numatyti iškilsiančius sunkumus ir jiems tinkamai pasiruošti, tad reikalai nestrigs, ir galėsite nuosekliai judėti pirmyn. Tiesa, per daug intensyvus gyvenimo tempas, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas gali atsiliepti jūsų sveikatai. Kad to išvengtumėte, urite pasistengti organizuoti savo darbus taip, kad nenukentėtų miegas ir liktų laiko sportui.

VANDENIS (01 21–02 19)

Ši savaitė Vandeniui žada būti gana rami. Tai nereiškia, kad nieko nevyks, savaitė bus kupina įvykių, tačiau tokių, kurie dažniau neš teigiamų emocijų, o ne neigiamų. Jeigu ir susidursite su problemomis, jos labai greitai išsispręs. Beje, jeigu turite žalingų įpročių, dabar jų nesunkiai atsikratysite, reikia tik to labai norėti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Dabar itin palankus metas tvarkyti partnerystės reikalus. Visus iškilusius ginčus stenkitės spręsti taikiai ir išmokite ramiai priimti kritiką, jums ji gali labai praversti. Pamąstykite, ar tikrai viską darote tinkamai? O gal kitų žmonių pastebėjimai iš piršto nelaužti?

2019 06 21 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt