antradienis, lapkričio 24 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 20–26 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę daugiausia problemų visiems Zodiako ženklams sukels santykiai su kitais žmonėmis: partneriu, kolegomis, artimaisiais. Atidžiau rinkitės žodžius. Apskritai patartina mažiau kalbėti, daugiau klausytis.

AVINAS (03 21–04 20)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis. Atminkite, kad net ir nedidelės klaidos gali pridaryti daug žalos, todėl būkite atidūs ir stenkitės išlaikyti dėmesį. Nors gali atrodyti, kad nieko nėra svarbiau už laiku pabaigtus darbus, tikrai neverta rizikuoti savo ir aplinkinių žmonių gerove – šiuo laikotarpiu bus didesnė avarijų tikimybė.

JAUTIS (04 21–05 20)

Nors šis laikotarpis jums bus gana nelengvas, žvaigždės žada ir malonių netikėtumų. Darbų ir kitos veiklos tikrai netrūks, tačiau galite būti maloniai nustebinti, kad neplanuotas nukrypimas nuo plano gali padovanoti šį tą tikrai vertingo. Žvaigždės jums pataria būti dėmesingesniems ir matyti ne tik tai, ką turite nuveikti, bet ir apsidairyti, kas vyksta aplink. Šis metas itin palankus vienišiams – gali būti, kad sutiksite sau skirtą žmogų.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Žvaigždės pataria nerizikuoti investuojant ar užsiimant azartine veikla, nes šiuo metu galite patirti tikrai nemenkų nuostolių. Dabar nepalankus metas skolintis pinigų ir jų skolinti kitiems, nes gali kilti rimtų sunkumų skolą grąžinant. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – kuo mažiau galvoti apie pinigus ir tiesiog plaukti pasroviui. Žvaigždės žada, kad jau labai greitai turėsite galimybę pasirašyti pelningas sutartis ir papildyti savo piniginę, tad kol kas geriausia šiek tiek palūkėti.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Būsite nusiteikę kūrybingai, aplankys ne viena įdomi idėja. Reikėtų skirti daugiau dėmesio artimiausios ateities darbams planuoti, prioritetinėms užduotims išskirti, nes eikvojate per daug laiko ir energijos nereikšmingai veiklai. Pirmadienį geriau nepradėti nieko naujo. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Šią savaitę vertėtų atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais, kolegomis. Pamirškite visas praeities nuoskaudas ir pagalvokite, ką naujo, naudingo galėtumėte kartu nuveikti. Savaitgalį greičiausiai sulauksite netikėtų svečių. Dėl per didelės Jūsų nuotaikų kaitos gali kilti rimtas konfliktas šeimoje. Pasistenkite neišlieti blogos nuotaikos ant artimų žmonių.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti nepataisomų dalykų. Antradienį ir trečiadienį bus padidėjusi ginčų ir konfliktų tikimybė. Savaitės pabaigoje tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, bus tik blogiau. Pasistenkite rasti kompromisą.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jums gali prireikti draugų ar giminaičių pagalbos, tačiau galite net neabejoti, kad kartu įvairias kliūtis įveiksite kur kas paprasčiau. Įvairūs netikėtumai gali dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį, todėl tikrai neturėtumėte prastai jaustis, jei su tam tikromis užduotimis neįstengsite susidoroti vieni. Atminkite, kad iškilus sunkumų tikrai turite kur kreiptis, todėl nebijokite prašyti pagalbos.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Būsite įtaigūs, todėl išlaikyti savo autoritetą nebus labai sudėtinga. Vis dėlto, jei jūsų ir kitų asmenų nuomonės nesutaptų, žvaigždės pataria vengti ilgų ginčių ir tiesos paieškų, nes taip tik beprasmiškai iššvaistysite savo brangų laiką. Atminkite, kad visi žmonės yra labai skirtingi, ir net dedami dideles pastangas nesugebėsite jų pakeisti.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems, nes šiuo metu traumų ir avarijų tikimybė bus gerokai didesnė. Kad ir kokie išsiblaškę būtumėte, atminkite, kad atsarga gėdos nedaro, todėl pasirūpinkite savo ir jus supančių žmonių saugumu. Darbai gali eitis ne taip sklandžiai, kaip esate įpratę, tačiau dėl to nereikėtų pernelyg sielotos: po audros dangus visada nušvinta, tad labai greitai ir jūs sulauksite kur kas palankesnio laikotarpio.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Jūsų laukia sunkus ir įtemptas darbas, todėl kurį laiką apie poilsį galite pamiršti. Vis dėlto per daug nuogąstauti tikrai nereikėtų: didesnis darbų kiekis reikš ir didesnes pajamas, todėl labai greitai galėsite pasilepinti atostogomis ar išsvajotais pirkiniais. Nors kol kas žvaigždės pataria per daug neišlaidauti, labai greitai galėsite pamiršti kiekvieno cento skaičiavimą.

VANDENIS (01 21–02 19)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti namuose, galvosite apie tai, kaip juos paversti dar gražesniais ir jaukesniais. Šiuo laikotarpiu tikrai galite sau tai leisti: neseniai užplūdusi darbų banga jau bus atsitraukusi, todėl galėsite užsiimti namų puoselėjimu. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu daugiau laiko skirti sau ir savo šeimai, nes greitu metu ir vėl gali tekti sukti galvą, kaip spėti atlikti visas jums patikėtas užduotis.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Galite sulaukti tikrai patrauklių pasiūlymų, susijusių su profesine veikla, tad šis laikotarpis bus itin palankus tiems žmonėms, kurie svarsto keisti darbovietę. Net jei esate patenkinti dabartiniu darbu, neskubėkite atmesti pateiktų pasiūlymų ir gerai pagalvokite, ką jums tai gali suteikti. Žvaigždės pataria nebijoti permainų ir neatsisakyti pasinaudoti siunčiamomis galimybėmis, nes tai jums bus tik į naudą.

2019 05 20 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt