penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Savaitės horoskopas (gegužės 27–birželio 2 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę baigsis pavasaris, pasitiksime vasarą. Sumažės neaiškių, nenusakomų emocijų, tapsime šiek tiek ramesni, lėtesni, geriau suvokiantys, kur einame, ko siekiame.

AVINAS (03 21–04 20)

Už visas jūsų pastangas bus dosniai atlyginta, tačiau svarbu būti kantriems. Darbo ir kitos veiklos tikrai netrūks, tačiau būsite energingi ir nusiteikę kalnus nuversti. Žvaigždės pataria stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, kurie už tai jums bus tikrai dėkingi. Nepamirškite, kad viskas sukasi ratu, ir geri darbai tikrai nelieka nepastebėti.

JAUTIS (04 21–05 20)

Svajosite apie poilsį. O kaip taip – juk ramybės valandėlių jūs tikrai nusipelnėte. Svajokite į valias – jau labai greitai turėsite galimybę išvykti į kelionę, todėl dabar pats laikas imtis jos planavimo. Ieškodami geriausių maršrutų ir sudarinėdami lankytinų objektų sąrašą galėsite pamiršti dienos rūpesčius, todėl tai – tikrai į naudą. Galite gauti papildomo uždarbio pasiūlymų, tačiau pagalvokite, ar juos priėmę nesusidursite su laiko trūkumu.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Būsite gana irzlūs ir nenusiteikę leistis į kompromisus, tačiau taip galite prisidaryti nemažai bėdos. Pasistenkite išklausyti ir kitus net ir tada, jei jūsų nuomonės visiškai nesutampa. Žvaigždės pataria ieškoti būdų, kurie padeda išlaikyti vidinę ramybę, nes šiuo laikotarpiu įtampos tikrai netrūks. Namuose taip pat nebus ramybės, tačiau pasistenkite nesivelti į konfliktus ir išlikite kiek įmanoma ramesni.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Norėsite ramybės. Jūsų aplinkoje veiksmo tikrai netrūks, tačiau norėsite atsitraukti ir pasimėgauti laiku, skirtu vien tik sau. Nors gali kilti keblumų tai įgyvendinti, viskas yra įmanoma. Net ir trumpos ramybės valandėlės gali padėti įgyti jėgų, todėl į darbus grįšite kur kas energingesni ir nusiteikę nuversti kalnus. Jei matysite, kad ne viskas einasi pagal planą, tačiau neturite galimybės tai pakeisti, žvaigždės pataria tiesiog atsitraukti, nes tokios problemos išsispręs savaime.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Gali kilti keblumų atliekant įprastus darbus, tačiau tai jus tik dar labiau užgrūdins. Nauji iššūkiai yra būtent tai, kas jus skatina tobulėti, todėl neišsigąskite, jei ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Jei matysite, kad atlikti tam tikrus darbus yra pernelyg sudėtinga, galite paprašyti draugų ar artimųjų pagalbos – jie tikrai bus nusiteikę jums padėti.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Artimiesiems gali prireikti jūsų pagalbos, todėl būkite nusiteikę jiems padėti. Turbūt žinote, kad kai kuriems jūsų artimos aplinkos žmonėms prašyti pagalbos yra gana sunku, todėl būkite atidūs ir padėkite neprašyti. Už bet kokias jūsų pastangas žvaigždės jums tikrai dosniai atlygins, o jūsų savijauta taps kur kas geresnė. Nors įvairios veiklos tikrai netrūks, pasistenkite pakankamai dėmesio skirti ir savo šeimai.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Nors laikotarpis tikrai ne iš lengvųjų, ir po didelės audros visuomet pasirodo saulė, todėl būkite kantrūs. Jei jus kankins abejonės, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą, nebijokite prašyti patarimo: kai apie bėdas kalbama garsiai, jos atrodo gerokai mažesnės. Jei vis pasvajojate apie atostogas, dabar tikrai palankus metas pradėti jų planavimą.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Gali tekti priimti svarbius sprendimus, todėl žvaigždės rekomenduoja pasistengti susikaupti. Šiuo laikotarpiu nereikėtų elgtis spontaniškai ir neskubėti pasirašyti svarbių sutarčių, nes tai gali neigiamai atsiliepti ateityje. Kad taip nenutiktų, prieš ką nors nuspręsdami pasverkite visus „už“ ir „prieš“ ir tik tuomet imkitės tam tikrų veiksmų. Nepasikliaukite mažai pažįstamais žmonėmis: kad ir ką jie jums žadėtų, greičiausiai tai tebus tušti paistalai.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Atrodys, kad jūsų pakilios nuotaikos niekas negali sugadinti, norėsite bendrauti ir dalyvauti diskusijose, todėl dabar palankus metas aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius. Šiek tiek poilsio tikrai galite sau leisti, todėl per daug savęs nevaržykite. Darbinėje veikloje ženklių pokyčių kol kas nenusimato, todėl galėsite šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstama veikla.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Pagaliau galėsite pamiršti vidinius nuogąstavimus ir šiek tiek atsikvėpti. Užteks nerimauti dėl rytojaus, pradėkite gyventi šia diena, kuri gali atnešti tikrai daug džiaugsmo ir naujų patirčių. Prisiminkite, kad gyvenimas neapsiriboja vien tik darbu, todėl pasistenkite rasti bent truputį laiko kiek primirštiems pomėgiams. Jei kelias valandas praleisite gamtoje ar paskaitysite knygą, verslas tikrai nesužlugs, tačiau jūs jausitės kur kas geriau pailsėję ir optimistiškiau nusiteikę.

VANDENIS (01 21–02 19)

Gali tekti ieškoti būdų, kaip išspręsti senas problemas. Kurį laiką jos buvo primirštos, tačiau dabar gali pasijusti pasekmės. Nors iš pirmo žvilgsnio problemos gali atrodyti neišsprendžiamos, tikrai rasite būdų, kaip tai padaryti. Nebijokite prašyti draugų ar kolegų pagalbos – atminkite, kad dvi galvos visada geriau nei viena, todėl priimti tam tikrus sprendimus galėsite kur kas paprasčiau.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Jausitės neįvertinti ir praradę motyvaciją, todėl ieškosite būdų, kaip tai pakeisti. Jei jau kurį laiką svarstote pakeisti darbą, dabar bus tikrai palankus metas imtis tam tikrų veiksmų. Šiuo metu žvaigždės tam tikrai palankios, todėl būkite ryžtingesni ir nebijokite rizikuoti. Tikėtina, kad labai greitai gausite dėmesio vertų pasiūlymų, kurie padidins gaunamas pajamas, todėl tuomet, jei būsite drąsūs, teigiami pokyčiai tiesiog neišvengiami.

2019 05 27 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt