antradienis, lapkričio 24 d.
Savaitės horoskopas (kovo 18–24 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus užsivertę darbais ir rūpesčiais. Jeigu pajusite jėgų stygių ir nepasitenkinimą, žinokite, kad einate ne savo keliu – reikia peržiūrėti prioritetus ir kažką pakeisti gyvenime.

AVINAS

(03 21–04 20)

Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio labai svarbu užbaigti kai kuriuos darbus, pateikti ataskaitas. Vis dėlto pasistenkite nepervargti, nes sveikata trapi. Siekite dvasinės ramybės, pozityviai mąstykite. Nuo ketvirtadienio jau galite planuoti naujus darbus. Tik neužkibkite ant sukčių kabliuko. Savaitgalį norėsite kažko nepaprasto, išskirtinių potyrių, grožio, pramogų, gardumynų. Neslėpkite gerų jausmų nuo brangių jums žmonių, kuo nors juos pamaloninkite. Jeigu domina nekilnojamojo turto rinka, galite pasidairyti ir panaršyti internete.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Nuo pirmadienio neblogai seksis komandinis darbas, bet galite patirti nerimo dėl finansinių reikalų. Svarbu objektyviai įvertinti kitų indėlį, ne vien galvoti apie savo naudą. Nuo ketvirtadienio labai kibs infekcijos, tad pasaugokite sveikatą, venkite masinių susibūrimų. Domins įvairūs keistuoliai, prie meno linkę žmonės. Galite kažkuo susižavėti.

Savaitgalį puoselėsite iliuzijas, susijusias su meile, kūryba, menu, netradiciniu gydymu. Įsiklausykite į sustiprėjusią intuiciją. Numatomas malonus jaudulys, jei esate pakviesti į svečius ar renginį.

DVYNIAI  

(05 21–06 21)

Nuo pirmadienio nestigs įtampos darbe. Regis, norėsite, kad ne tik iš jūsų, bet ir iš kitų būtų daugiau reikalaujama. Nerimą gali kelti teisinės peripetijos. Nuo ketvirtadienio aktyviai bendrausite. Vis dėlto bendraminčių palaikymas bus ribotas, bus juntamas nenuoširdumas. Savaitgalio dienomis tikėtini susitikimai su įdomia kompanija ar atskirais jos nariais, o gal ir naujos žavios pažintys. Tačiau atsitiktiniam flirtui neteikite daug reikšmės. Regis, jūsų postringavimai bei sumanymai bus gerokai atitrūkę nuo realybės. Saugokite savo ir kitų paslaptis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę įtemptai darbuositės. Gali tekti pasidomėti įstatymų pakeitimais, turėti reikalų su užsieniečiais. Labai svarbu nepakenkti savo ar darbdavio autoritetui, neįžeisti kitų žmonių vertybinių nuostatų. Geras metas dvasiniams atradimams, pasaulėžiūros, akiračio plėtimui. Ilgasis savaitgalis bus nuotaikingas, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių, sudalyvausite įdomiame renginyje ar kt. Visuomeninėje veikloje ir meilės reikaluose gali atsiverti naujų galimybių. Kita vertus, šurmulyje bus itin lengva pasigauti infekciją.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jeigu šią savaitę norite išvengti praradimų santykiuose, finansuose, tai nesielkite savanaudiškai. Kita vertus, galite puikiai pasireikšti, jei jūsų veikla susijusi su psichosocialine, dvasine pagalba ar bandote atsiimti skolą, draudimo išmoką, pasidalyti turtą. Regis, seksis sėkmės nusipelniusiems. Savaitgaliu labiau džiaugsitės, jei į viską žvelgsite plačiau, kūrybiškiau ir būsite linkę siekti kompromiso. Regis, mokėsite sukurti traukos lauką, daryti įtaką.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jei ne jūs, tai partneriai ar vaikai šiuo metu kels rūpesčių, sunkins susikalbėjimą aktualiais klausimais. Nieko gero, jei neišsprendę senų nesutarimų ir su nuoskaudomis, pykčiais sulauksite trečiadienio Mėnulio jaunaties bei Saulės užtemimo. Galite ilgam sugadinti jums svarbius santykius. Perdėti reikalavimai, pretenzijos tik skatintų kitą pusę veidmainiauti, meluoti, išsisukinėti. Šį savaitgalį turbūt teks kur nors vykti ar bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio draugais, giminaičiais. Arba įniksite į virtualų bendravimą ir tai kiek nervins aplinkinius. Saugokitės traumų, sveikatos sutrikimų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę aktualiausi bus darbo arba sveikatos reikalai. Sėkmė šiose srityse duos rezultatų gana ilgam laikui. Kažkam darbinis etapas gali pasibaigti, kažkam – prasidėti naujas. Neskatinkite intrigų savo prieštaringu elgesiu ar santykiais. Regis, ir savaitgalį neturėsite ramybės. Nelabai seksis susikalbėti su aplinkiniais. Senus santykius gali pakeisti nauji, tačiau nebūtinai patvarūs ryšiai. Regis, būsite išradingi, spręsdami, kaip atnaujinti pasenusius daiktus, nebemadingus drabužius ir kt. Dėl grožio, komforto būsite linkę palengvinti piniginę.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šios savaitės viduryje pasistenkite apvalyti sielą nuo negatyvių jausmų, minčių, ypač susijusių su vaikais, globotiniais, mylimais žmonėmis. Kieno širdis prisipildys meilės, tas su ja ir pasitiks tikrąjį pavasarį. Savaitgalį sieksite artimo žmogaus supratimo, draugystės. Norėsite sulaukti pritarimo. Tačiau galimas nusivylimas, jei labiau nei ko nors kito trokštate materialinės naudos ar neįpareigojančio seksualinio nuotykio. Galbūt teks aiškintis dėl įsipareigojimų, pažadų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę prasidėsianti jaunatis kartu su Saulės užtemimu gali lemti, kaip klostysis nuosavybės reikalai, o ypač kaip pakryps santykiai su artimais žmonėmis. Galite apsispręsti dėl šeimos kūrimo arba jos ardymo. Savaitgalį augs noras demonstruoti žavesį, talentus, sportinius gebėjimus. Noriai ir išradingai kursite modernų įvaizdį, drąsiai eksperimentuosite su stiliumi. Regis, teks labiau pasirūpinti naminiais gyvūnais. Nepamirškite išjungti dujinės, elektros įrangos kur nors išvykdami bei saugokitės vagių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę veikiausiai daugiau laimėsite, jei paslaptingai patylėsite tose situacijose, kuriose nesate tikri dėl savo žinių, faktų. Nevykusios interpretacijos kažkam gali labai nepatikti ar nuliūdinti. Atidumas dirbant su dokumentais ir vairuojant itin būtinas.

Savaitgalį vilios namų jaukumas bei ramybė. Noriai bendrausite su šeimos nariais, kaimynais. Gali kilti ūpas išbandyti laimę loterijoje, žaidime, konkurse. Galimybė patirti romantišką nuotykį bus gana didelė. Tačiau jei tikitės apčiuopiamos naudos, galite nusivilti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę turto, finansų, pinigų sritys jums turbūt labiausiai rūpės. Regis, suksite galvą, konsultuositės, kaip čia nieko nepraradus ir daugiau gavus. Jeigu jūsų ketinimai neetiški, bumerangas neužtruks sugrįžti. Savaitgalį jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojančių pasiūlymų, skirtų tik jums asmeniškai. Stengsitės ištrūkti į kažkokį pasimatymą ar renginį. Bus nelengva įtikti, jei kam nors turite paruošęs dovaną, sveikinimą, atlygį už paslaugą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę bus nelengva, nes viskas, ką kalbėsite, mąstysite, darysite, tarsi nulems tolesnį jūsų gyvenimą. Privalėsite elgtis itin atsakingai, neregzti intrigų, negudrauti, nors to turbūt itin norėsis. Galite sulaukti praeityje nusipelnyto atpildo – tiek gero, tiek blogo. Savaitgalį jausite romantišką polėkį, norėsis kurti, rūpintis išvaizda, sveikata. Regis, ruošite proginius pietus ar vakarienę arba patys būsite pas kažką kviečiami pasisvečiuoti. Galite gauti dovanų, sulaukti komplimentų. Tik nesielkite pernelyg lengvabūdiškai, nenumokite ranka į pareigas, pažadus.

2019 03 18 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt