šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Savaitės horoskopas (kovo 25–balandžio 3 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę ypač bus aktualus posakis: „Savi marškiniai visada arčiau kūno.“ Kad ir kokių veiksmų ar poelgių griebsis Zodiako ženklai, viskas pirmiausia bus orientuota į save. Kitiems rekomenduojama susitaikyti su šiuo faktu ir patiems pasirūpinti savimi. Mat šią pavasario savaitę žvaigždės mokys mylėti save ir pasirūpinti savo poreikiais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagaliau sulauksite pripažinimo: jūsų idėjos bus noriai išklausomos ir palaikomos, o joms įgyvendinti nebus jokių rimtų kliūčių. Nors karjeros srityje viskas eisis tarsi sviestu patepta, meilės fronte galimi netikėtumai, kurie nebūtinai bus malonūs. Kad ir kas nutiktų, stenkitės išlikti ramūs – tikėtina, kad greitu laiku meilės reikalai pasitaisys.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu galėsite atsipalaiduoti, nes visi reikalai klostysis pagal planą. Kurį laiką buvote kiek įsitempę, tačiau dabar galėsite pamiršti rūpesčius ir pasimėgauti savo sėkme. Jei turite galimybę, savaitgalį išvykite pailsėti: suplanuokite trumputes atostogas ar tiesiog laiką leiskite gamtoje. Jūsų laukia romantiškas metas, todėl pasistenkite daugiau laiko skirti savo antrajai pusei.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų entuziazmas tiesiog veršis per kraštus, todėl darbai eisis labai sklandžiai. Didelė tikimybė, kad pavyks įgyvendinti senus sumanymus, kuriems anksčiau vis nerasdavote laiko. Tikėtina, kad sulauksite aplinkinių palaikymo, o meilės srityje taip pat viskas klostysis būtent taip, kaip ir jums norėtųsi. Pasistenkite nepersitempti, nes savaitės pabaigoje galite jausti jėgų trūkumą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia gana įtemptas laikotarpis, kuris sukels tikrai nemažai apmąstymų. Savaitės pradžioje atrodys, kad nesiseka nė vienoje srityje, tačiau savaitės viduryje reikalai ims gerėti. Pasistenkite nepersitempti: atminkite, kad ilsėtis yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir atlikti įvairius darbus, todėl palaikykite darbo ir poilsio pusiausvyrą. Meilės srityje įtampos taip pat netrūks, tačiau viskas susitvarkys, jei savo antrajai pusei skirsite šiek tiek daugiau dėmesio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu tikrai negalėsite skųstis pernelyg nuobodžia dienotvarke: įdomios veiklos tikrai netrūks, ir atrodys, kad kiekviena diena jums dovanoja naujų patirčių. Žvaigždės jums gali atverti naujas karjeros galimybes, tačiau labai svarbu būti apdairiems ir to nepražiopsoti. Meilės srityje jokių pokyčių nematyti, tačiau vienišiai tikrai turės šansų užmegzti naujas pažintis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite įgyti naujų žinių bei patirties, todėl ieškosite galimybių, kurios leistų tai padaryti. Didelė tikimybė, kad jums kils noras keisti darbo sritį ar užsiimti tam tikra papildoma veikla, todėl nedelskite ir imkitės to, apie ką jau seniai svajojate. Šiuo laikotarpiu tikrai nestokosite žavesio, tad tuomet, jei vis dar neturite antrosios pusės, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių sutikti sau artimą žmogų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Išgyvensite labai stiprius jausmus: gali būti, kad kas nors tiesiog apsuks jums galvą, todėl svarbu stengtis išlaikyti sveiką protą. Vienišiai turės šansų užmegzti naujas pažintis, tačiau didelė tikimybė, kad jos bus trumpalaikės. Karjeroje jokių pokyčių nematyti: atrodys, kad viskas teka įprasta vaga. Jei norite siekti paaukštinimo pareigose, žvaigždės pataria tai atidėti netolimai ateičiai.

SVARSTYKLĖS

(10 24–11 22)

Savaitės pradžia nebus labai džiaugsminga: atrodys, kad tiesiog viskas krenta iš rankų ir niekaip nepavyksta atlikti suplanuotų darbų, tačiau nuo trečiadienio reikalai ims gerėti. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama imtis naujos veiklos – geriausia tai atidėti bent jau kitos savaitės pradžiai. Meilės srityje nieko naujo nematyti, tačiau labai svarbu stengtis neprovokuoti pykčių: kad ir kaip nesisektų, jūsų antroji pusė dėl to nekalta.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nestokosite energijos, todėl pasistenkite ją nukreipti tinkama linkme. Dabar bus palankus metas pabaigti seniai pradėtus darbus ar imtis naujų sumanymų įgyvendinimo. Jei seniai planuojate pradėti sportuoti ar pakoreguoti mitybos įpročius, dabar tai galėsite padaryti be ypač didelių pastangų. Vis dėlto žvaigždės pataria neperdegti – kad ir kiek energijos turėtumėte, rinkitės ne tik aktyvų poilsį. Tikėtina, kad dėl darbų gausos namuose praleisite pernelyg mažai laiko, todėl galite sulaukti artimųjų priekaištų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Galite sulaukti netikėtos naujienos, kuri sujauks visus jūsų planus. Rasti tinkamą sprendimą tikrai nebus paprasta, tačiau žvaigždės pataria nebijoti rizikuoti. Jei elgsitės pakankamai ryžtingai, didelė tikimybė, kad vėliau dėl to nesigailėsite. Nors pokyčiai visada gąsdina, jie gali atverti naujų galimybių, apie kurias nė nebūtumėte susimąstę. Jus gali maloniai nustebinti antrosios pusės palaikymas, todėl žengti ryžtingą žingsnį tikrai nebus labai baisu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūsų laukia tikrai puikus laikotarpis, kuris jums atvers dar neregėtas galimybes. Būkite atviri naujovėms, nes šiuo metu jos bus tik į naudą. Neatsisakykite gauto pasiūlymo pakeisti darbovietę ar net darbo sritį: net jei jus kankins abejonės, vėliau įsitikinsite, kad priimtas sprendimas buvo tikrai teisingas. Meilės srityje galimi smulkūs nesklandumai, tačiau panorėję juos nesunkiai užglaistysite. Pasistenkite neprarasti jums artimų žmonių pasitikėjimo, nes vėliau ištaisyti klaidas gali būti net labai sunku.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šiuo laikotarpiu patartina būti apdairesniems: būsite šiek tiek išsiblaškę, todėl galite netekti svarbių daiktų. Taip pat galite pamiršti atlikti smulkius, tačiau labai svarbius darbus, dėl to galite prarasti darbdavio pasitikėjimą. Kad taip nenutiktų, susidarykite darbų sąrašą – jis jums šiuo metu tikrai labai pravers. Meilės srityje didelių permainų nematyti, tačiau gali tekti išklausyti antrosios pusės priekaištus dėl neištesėtų pažadų.

2019 03 25 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt