sekmadienis, liepos 25 d.
Savaitės horoskopas (kovo 4–10 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šią savaitę sustiprės pavasarinės nuotaikos. Dauguma Zodiako ženklų bus nusiteikę džiugiai ir svajingai, tačiau taps labiau išsiblaškę, darys daugiau klaidų. Būkite atidesni.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinai šiuo laikotarpiu bus drąsūs ir ryžtingi. Didelė tikimybė, kad darbe jums pavyks išsikovoti autoritetą ar net aukštesnes pareigas. Savaitė bus itin palanki įvairioms naujovėms – jei seniai norite ką nors išbandyti, tačiau tam vis nesiryžtate, dabar tam tikrai puikus laikas. Savaitgalį skirkite poilsiui – tai padės atgauti jėgas ir pasikrauti energijos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šią savaitę imkitės iniciatyvos įgyvendindami savo sumanytus projektus, ir tai tikrai atneš jums didelę sėkmę. Atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės, tad visą savaitę būsite pakilios nuotaikos. Jums norėsis užsiimti nauja veikla, išsiveržti iš pilkos slegiančios kasdienybės, ir tai puikiai pavyks. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite su šeima, rinkitės tokias pramogas, kurios nereikalauja didelių išlaidų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu didžiausią dėmesį skirkite savo karjerai, nes būtent ši sritis jums seksis labiausiai. Darbe viskas eisis sklandžiai, jei svajojate apie aukštesnes pareigas ar didesnį atlyginimą, su vadovybe galėsite nesunkiai susitarti. Taip pat tai palankus metas keisti darbą. Savaitgalį daugiau dėmesio gali pareikalauti artimieji.

VĖŽYS 

(06 22–07 22)

Šią savaitę nepalanku atidėlioti susikaupusius darbus – tikėtina, kad netolimoje ateityje būsite labai užsiėmę, todėl įvairius darbus atlikite dabar – tai šiuo metu galėsite atlikti kur kas greičiau ir neįdėdami daug pastangų. Beje, jei kiltų naujų idėjų, nedelskite jas įgyvendinti, nes šiuo laikotarpiu jums šypsosis sėkmė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Darbe ši savaitė bus permaininga – galbūt jums bus pakeltas atlyginimas ar pasiūlytos aukštesnės pareigos. Svarbiausia šią savaitę nepraleisti palankių galimybių, kurių tikrai pasitaikys. Būkite iniciatyvūs ir nebijokite pokyčių – jie bus naudingi. Savaitgalį daugiau laiko skirkite poilsiui, kurį jūs tikrai užsitarnavote.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors atrodys, kad darbų tikrai nestinga ir norėsis kuo greičiau juos užbaigti, svarbu rasti pakankamai laiko ir savo antrajai pusei, kuriai gali stigti jūsų dėmesio ir šilumos. Taip pat dabar palankus metas kelionėms – jei neturite galimybės pasiimti atostogų, susiplanuokite savaitgalio išvyką, kuri tikrai padės atgauti jėgas ir vidinę ramybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Dabar palanku kurti ateities planus ir imtis įgyvendinti naujus projektus. Nors atrodys, kad savaitė gana rami ir neverta tikėtis jokių pokyčių, juos pastebėsite kiek vėliau. Atšilę orai kels nenumaldomą norą kažkur išeiti, susitikti su draugais. Taip ir padarykite.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gana neutrali savaitė. Darbe didelių permainų nenusimato. Daugiau laiko skirkite kiek primirštiems darbams – juos užbaigti galėsite tikrai labai greitai ir nebejausite kaltės, kad kažko nepadarėte. Antroje savaitės pusėje gali apimti slogios nuotaikos. Venkite pilkų drabužių, susitikite su draugais, išeikite pasilinksminti, ir viskas nušvis visai kitomis spalvomis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Savaitė gana palanki ir rami, tačiau nuotaiką gali gadinti smulkūs rūpesčiai, kurių tikrai nestigs. Svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą ir nepasiduoti blogai nuotaikai. Būkite kantrūs, ir savaitė jums bus gana sėkminga. Savaitgalį bus sunku nuslopinti savo svajones, kurios jums seniai neduoda ramybės. Gal pabandykite jas įgyvendinti?

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę nebus sunku įgyvendinti savo idėjas ar užmegzti naujas pažintis, tad pasinaudokite šia proga. Net ir nemalonias užduotis vertėtų atlikti neatidėliotinai, nes vėliau tai padaryti bus kur kas sunkiau. Savaitgalį nepamirškite poilsio – tai padės atgauti jėgas ir pasikrauti energijos.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Produktyvi savaitė, todėl verta imtis naujų projektų, įgyvendinti senas idėjas ar keisti darbovietę. Nors ir bus smulkių nesklandumų, jie tikrai nekliudys siekti savų tikslų. Taip pat dabar palankus metas pradėti mokytis naujų dalykų. Tik pasistenkite atsirinkti, kam tikrai verta skirti savo brangaus laiko, o kurie dalykai gali palaukti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę gali prireikti laiko planavimo įgūdžių – atrodys, kad norite nuveikti tikrai daug, tačiau tam vis pristinga šiek tiek laiko. Ši savaitė jums gali atnešti tikrai palankias permainas, tačiau tai priklausys tik nuo jūsų pačių iniciatyvos. Žvaigždės jums žada karjeros galimybes, todėl tikrai verta šiek tiek pasistengti.

2019 03 05 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt