trečiadienis, sausio 20 d.
Savaitės horoskopas (liepos 15–21 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Šia liepos savaite pradėsime antrąją vasaros pusę. Vieni jau spėjo paatostogauti, kiti dar tik ruošiasi. Visiems patartina bent kartą per dieną sustoti ir sąmoningai pasidžiaugti vidurvasariu, kitaip jis gali nepastebimai prabėgti. O ką žvaigždės jums numatė šią savaitę, sužinosite perskaitę horoskopą.

AVINAS (03 21–04 20)

Žvaigždės pataria šiek tiek pasilepinti: kurį laiką visas jėgas skyrėte vien tik darbui, todėl dabar tikrai galite sau leisti atsikvėpti. Net ir tuomet, jei atrodys, kad pradėti darbai yra tiesiog neįveikiami, šiek tiek sulėtinkite tempą ir užsiimkite mėgstama veikla. Truputis poilsio dar tikrai niekam nepakenkė, todėl nepamirškite laiko skirti ir vien tik sau.

JAUTIS (04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu būsite dėmesio centre, todėl turėsite šansų užmegzti naujų pažinčių. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių tai pakeisti – tiesiog būkite atidūs ir pastebėkite žvaigždžių siunčiamus ženklus. Jei jau kurį laiką planuojate susitikimą su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite galimybių su jais pasimatyti. Kartu patirsite tikrai smagių akimirkų, todėl nėra jokio reikalo delsti.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Naujos pažintys gali turėti didelį poveikį jūsų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, todėl būkite atsargūs bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis. Pateikite kiek įmanoma mažiau asmeninių detalių, nepasakokite apie savo šeimos narius, nes tai gali atsigręžti prieš jus. Nors ne visi sutikti asmenys bus nusiteikę priešiškai, atminkite, kad atsargumas gėdos nedaro. Jei išliksite pakankamai santūrūs, gali būti, kad tai teigiamai paveiks projektų eigą.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Turėsite galimybę praplėsti savo akiratį, tad jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis. Neatsisakykite verslo kelionių, neatidėliokite svarbių susitikimų, o laisvalaikiu daugiau laiko skirkite savo pomėgiams. Žvaigždės žada nemažai tobulėjimo galimybių, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti. Greitu metu tam galite nebeturėti pakankamai laiko, todėl priimkite šią žvaigždžių dovaną.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Darbų tikrai netrūks, tačiau taip pat turėsite šansą šiek tiek pasilepinti. Iš savo darbdavio galite sulaukti malonių žinių: galbūt vyksite į verslo kelionę arba jums bus pakeltas atlyginimas. Pasistenkite išnaudoti jums suteiktas galimybes, nes tai turės įtakos jūsų netolimai ateičiai. Asmeniniame gyvenime taip pat numatomos permainos: vienišių laukia naujos pažintys, o įsipareigojusiems asmenims žadamos malonios staigmenos.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Galite gauti pasiūlymą, kuris jums bus naudingas finansiškai. Nors tai tikrai džiugins, taip pat teks susidurti su kankinančiu klausimu, kaip vertėtų pasielgti. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, nes dėl jų netolimoje ateityje gali tekti smarkiai gailėtis. Jei bus sunku apsispręsti, pasitarkite su artimiausiais bičiuliais ar savo antrąja puse – šie asmenys tikrai padės jums objektyviai įvertinti situaciją, tad priimti tinkamą sprendimą galėsite kur kas paprasčiau.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Šiuo laikotarpiu didelių pokyčių nenumatoma: tiesiog rūpinsitės įprastomis smulkmenomis ir plauksite pasroviui. Jei kurį laiką buvote labai užsiėmę, šis etapas tikrai džiugins, nes rasite pakankamai laiko ir pasilepinti, ir užsiimti mėgstama veikla. Asmeniniame gyvenime jokių pokyčių nenumatoma – jei esate įsipareigoję, gali imti slėgti rutina, todėl raskite būdų, kaip galėtumėte tai pakeisti. Jei dar neturite antrosios pusės, jau labai greitai žvaigždės žada malonių staigmenų.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Būsite labai energingi, galėsite tiesiog kalnus nuversti. Nors profesinėje srityje naujų projektų nenumatoma, yra didelė tikimybė, kad patys imsitės iniciatyvos ir galėsite pasiekti tikrai neblogus rezultatus. Jei svarstote apie galimybę keisti darbo sritį ar susirasti naują darbovietę, tam bus tikrai palankus laikotarpis. Naudokitės žvaigždžių siunčiamomis progomis, ir labai greitai galėsite džiaugtis papilnėjusia pinigine.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl būkite apdairūs ir nepražiopsokite savo šanso. Net jei manote, kad nepajėgsite visų darbų atlikti laiku, dėl neišnaudotų galimybių vėliau gali tekti gailėtis. Šiuo metu jus gali dominti vien tik atostogos, tačiau pailsėję būsite gerokai energingesni, todėl galėsite nuveikti kur kas daugiau nei įprastai. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti apmąstymams apie netolimą ateitį, nes labai greitai turėsite progų įgyvendinti savo svajones.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Galite sulaukti netikėto skambučio, kuris pakoreguos jūsų planus. Dėl to nerimauti nereikėtų – ši staigmena tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę ir įkvėps naujiems darbams. Žvaigždės pataria neatsisakyti pasimėgauti aktyviomis pramogomis, pasilepinti vandens malonumais ar tiesiog apsilankyti grožio salone. Šios smulkmenos suteiks jums daug jėgų, todėl įprastus darbus galėsite atlikti kur kas greičiau ir sklandžiau.

VANDENIS (01 21–02 19)

Atrodys, kad niekaip nepavyksta pabaigti pradėtų darbų, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti tempą ir pagalvoti, ką galėtumėte daryti kitaip. Net ir trumpa pertrauka gali padėti į situaciją pažvelgti visai kitomis akimis, todėl nepersistenkite ir nebandykite visų darbų atlikti tuojau pat. Jei pajusite jėgų trūkumą ar tiesiog norėsite nuleisti rankas, šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir į darbus galėsite kibti visai kitaip nusiteikę.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria vengti bendravimo su įtartinais asmenimis bei svaigalų vartojimo, nes tai gali prišaukti didelę nelaimę. Pasistenkite būti kiek įmanoma atsargesni, nepriimkite svarbių sprendimų, venkite sutarčių sudarymo. Jau labai greitai sulauksite kur kas palankesnio laikotarpio, todėl kurį laiką apsiribokite vien tik kasdieniais darbais.

2019 07 12 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt