ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Savaitės horoskopas (liepos 1–7 d.)
tiesa.com
Pixabay.com

Pirmoji liepos savaitė bus džiugi ir nerūpestinga tiems, kurie susiruošė atostogauti, o dirbantiems neretai trūks jėgų ir entuziazmo. Nesiverskite per galvą, sulėtinkite tempą, dirbkite ramiai ir atidžiai, tada nepervargsite ir gal net nuveiksite daugiau nei paprastai. Taip pat būkite atidesni ir taktiškesni bendraudami su kitais žmonėmis. Beprasmiški konfliktai atims daug jėgų, todėl jų reikia vengti.

AVINAS (03 21–04 20)

Dėl nenumatytų aplinkybių gali tekti šiek tiek sulėtinti tempą, tačiau dėl to nereikėtų per daug nerimauti – nepabaigti darbai niekur nepabėgs. Šiuo metu jūsų draugams gali prireikti pagalbos, todėl žvaigždės pataria per daug nesiblaškyti ir elgtis taip, kaip jums liepia širdis. Taip pat palanku daugiau laiko skirti savo šeimai – kartu praleistas laikas bus tikrai turiningas ir atmintyje išliks ilgam.

JAUTIS (04 21–05 20)

Turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl būkite apdairūs ir nepražiopsokite savo šanso. Net ir tuomet, jei manote, kad nepajėgsite visų darbų atlikti laiku, dėl nepanaudotų galimybių vėliau gali tekti gailėtis. Šiuo metu jus gali dominti vien tik atostogos, tačiau pailsėję būsite kur kas energingesni, todėl galėsite nuveikti kur kas daugiau nei įprastai. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti apmąstymams apie netolimą ateitį, nes labai greitai turėsite progų įgyvendinti savo svajones.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Palanki savaitė susitikti su jūsų veiklai svarbiais asmenimis, taip pat su tais, kurių veikla žavitės, ar kuriuos laikote savo mokytojais. Taip pat šiuo metu galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, juos tikrai verta apsvarstyti. Antroje savaitės pusėje gali apimti tingulys. Pasistenkite, kad jis jūsų nenugalėtų. Patartina daugiau laiko skirti savo šeimai – kartu praleistas laikas sustiprins artimus ryšius ir ilgam pagerins atmosferą namuose.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Norėsite skubėti ir per kuo trumpesnį laiką nuveikti kiek įmanoma daugiau. Nors būsite energingi ir entuziazmo jums tikrai netrūks, pasistenkite neperdegti, nes labai greitai pajusite jėgų trūkumą. Jūsų artimieji gali imti priekaištauti, kad pastaruoju metu jiems skiriate pernelyg mažai dėmesio, todėl net ir tada, jei norėsite visas savo jėgas skirti vien tik darbui, suplanuokite šeimos išvyką ar užsiimkite kita bendra veikla.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Stokosite energijos net ir patiems paprasčiausiems darbams, kuriuos esate pratę atlikti be didelių pastangų. Tai – rimtas signalas, kad atėjo laikas šiek tiek atsipūsti ar bent jau sulėtinti tempą. Jei turite galimybę pasiimti atostogų, taip ir padarykite – suplanavę spontanišką kelionę patirsite tikrai daug smagių akimirkų, kurios į atmintį įsirėš ilgam. Taip pat palankus metas pagalvoti apie pokyčius, kurie jūsų kasdienybę paverstų ne tokia monotoniška.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Gali atrodyti, kad nerandate savo vietos po saule, todėl pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti. Jei jūsų nedžiugina nusistovėjusi rutina, raskite būdų, kaip galėtumėte tai ištaisyti. Net ir nedideli pokyčiai jums gali būti tikrai į naudą, todėl šiek tiek atsitraukite nuo kasdienių darbų ir imkitės tam tikrų veiksmų. Šiuo metu tikrai turėsite progų pakeisti savo gyvenimą, todėl žvaigždės pataria būti apdairiems.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Jus gali maloniai nustebinti kitų asmenų geranoriškumas ir paslaugumas. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodys gana įtartinai, tačiau žvaigždės pataria labiau pasitikėti kitais žmonėmis. Jei prireiktų pagalbos, nebijokite jos prašyti – aplinkiniai tikrai bus nusiteikę jums padėti. Net jei šiuo metu neturėsite kaip atsidėkoti, tai tikrai galėsite padaryti netolimoje ateityje. Nusiteikite bendradarbiavimui, ir tai gali padėti išspręsti net ir pačias didžiausias problemas.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Nors darbų tikrai netrūks, žvaigždės pataria per daug neįsijausti ir šiek tiek sulėtinti įprastą tempą. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo sveikatai – jei pasijausite prastai, neignoruokite simptomų ir imkitės atitinkamų veiksmų. Jei pastebėsite, kad tam tikrų darbų atlikimas reikalauja daugiau pastangų nei esate įpratę, tiesiog paprašykite artimųjų pagalbos.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Gali atrodyti, kad visa atsakomybė ir darbai griūva tik ant jūsų pečių, tačiau taip nutiks tik todėl, kad patys prisiimsite daugiau veiklos, nei galite aprėpti. Žvaigždės pataria sudaryti svarbiausių darbų sąrašą ir laikytis jų eiliškumo. Jei pasirodys, kad tam tikrų tikslų įgyvendinimas reikalauja pernelyg daug pastangų, gali būti, jog paprasčiausiai einate netinkama linkme, todėl prireiks iš naujo sudėlioti prioritetus.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Nors kurį laiką atrodė, kad nesėkmės jus tiesiog persekioja, tačiau dabar galite tikėtis tikrai malonių staigmenų. Turėsite galimybę pabėgti nuo jus slegiančios rutinos, o netikėti atsitiktinumai praskaidrins jūsų kasdienybę. Pagaliau galėsite ištarti, kad gyventi tikrai įdomu, o naujos idėjos bei patrauklūs pasiūlymai vers jus judėti į priekį.

VANDENIS (01 21–02 19)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės nenumato jokių netikėtumų ar didelių permainų, todėl atrodys, kad paprasčiausiai nieko nevyksta. Jei jus apimtų nuobodulys, pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad tai pakeistumėte. Net ir maži kasdienybės pokyčiai gali būti labai naudingi, todėl nelaukite, kol kas nors įvyks, ir patys imkite veikti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Turėsite galimybę šiek tiek praskaidrinti savo kasdienybę – malonūs netikėtumai užkirs kelią niūrioms mintims, todėl ir vėl atrasite gyvenimo džiaugsmą. Šis laikotarpis itin palankus kelionėms, darbo keitimui bei naujoms pažintims, todėl pasinaudokite žvaigždžių dovanojama proga. Blogiausia, ką dabar galite padaryti, – tiesiog užsidaryti namuose, todėl nešvaistykite savo laiko veltui.

2019 06 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt